بیوگرافی سارا خالقی خلبان جوان در مسابقه سرگیجه + سوابق و عکس

0

بیوگرافی سارا خالقی خلبان رئالیتی شو سرگیجه + سوابق و عکس

سارا خالقی خلبان جوان از شوق پرواز تا حضور در رئالیتی شو سرگیجه

رئالیتی شو سرگیجه به تازگی پخش آن آغاز شده و سارا خالقی که سابقه خلبانی با هواپیمای فوق سبک را دارد در مسابقه سرگیجه حضور داشته و در کنار جواد هاشمی و میثم درویشان پور حضور یافته و مورد توجه قرار گرفته است.

دختر جوان یکی از خلبان های سبک که از کودکی آرزوی پرواز داشته اکنون برای خانم های که شوق پرواز دارند پرواز تفریحی تدارک دیده است.

کاپیتان سارا خالقی خلبان هواپیمای سبک است که این روزها در رئالیتی شو سرگیجه به عنوان خلبان حضور دارد. در ادامه به بیوگرافی سارا خالقی خلبان می پردازیم

بیوگرافی سارا خالقی خلبان رئالیتی شو سرگیجه + سوابق و عکس

بیوگرافی سارا خالقی خلبان

سارا خالقی متولد دهه ۷۰ در تهران، خلبان اهل ایران است. او از کودکی عاشق پرواز بود و در نهایت پس از چند سال تلاش به آرزوی خود رسید و وارد حرفه خلبانی شد. او دوره های آکادمیک پرواز را گذرانده و دز حال حاضر با هواپیماهای سبک، پرواز را به صورت تفریحی تجربه میکند.

بیوگرافی سارا خالقی

سوابق

سارا خالقی خلبان ۳۱ ساله یکی از هواپیما‌های فوق سبک است که بخاطر علاقه به پرواز بعد ازگذراندن دوره‌های آکادمیک خلبانی با هدف اینکه شرایطی را برای خانم‌هایی که علاقه دارند پرواز تفریحی را تجربه کنند فراهم کرده است

سارا خالقی خلبان کیست

او دوره های آکادمیک پرواز را گذرانده و خلبانی را دوست دارد. سارا برای اولین بار در کودکی به همراه پدرش پرواز کرد و از آن موقع عشق پرواز در وجودش شکل گرفت. پدر خالقی خلبان است و مربی او از کودکی می باشد. مصاحبه این خانم خلیان درباره زندگی و نحوه خلبان شدنش در یوتیوب موجود است. علاقمندان خلبانی قبل از ورود به دوره‌های آموزشی چکاپ پزشکی انجام می‌دهند و با گذراندن ۱۳۰ ساعت آموزش عملی و ۸۰ ساعت آموزش تئوری مجوز پرواز را دریافت می‌کنند. اجاره هواپیما برای خلبانان دوره دیده امکان پذیر نیست و باید آن را خریداری کنند و از آشیانه فرودگاه برای نگهداری از آن می‌توانند استفاده کنند.

بیوگرافی سارا خالقی خلبان

سارا خالقی خلبان

هواپیماهای فوق سبک آرزوی پرواز را برای همگان برآورده کرده است حتی برای آن‌ هایی که خلبان نیستند ولی خلبانی را عمیقاً دوست دارند.

خانم خالقی خلبان یکی از هواپیماهای فوق سبک است که بخاطر علاقه به پرواز بعد از گذراندن دوره های آکادمیک خلبانی با هدف اینکه شرایطی را برای خانم هایی که علاقه دارند پرواز تفریحی را تجربه کنند فراهم کرده است.

پیج اینستاگرام

c.saroox – sara khaleghi

خلبانی سارا‌خالقی

خالقی با هواپیمای فوق سبک در مسابقه سرگیجه اینروزها سوژه شبکه های اجتماعی شده است. او به خاطر علاقه به پرواز بعد از گذراندن دوره‌های آکادمیک خلبانی، پرواز تفریحی را تجربه می‌کند. خالقی در کنار جواد هاشمی و میثم درویشان پور در این برنامه ایفای نقش کرده است.سرگیجه یه مسابقه است که شرکت کننده ها از حضور توی اون حسابی پشیمون میشن. افراد مشهور قراره توی این بازی به همدیگه حکم کنن و هر کی محکوم بشه باید چالشهای سخت و نفس گیر برنامه رو انجام بده. توی خیلی از چالشها …

سارا خالقی خلبان جوان در رئالیتی شو سرگیجه

برنامه سرگیجه محصول ویستا مدیا است. محمد حاتمی کارگردانی آن را بر عهده دارد و مهدی مستوفی و محسن فراهانی هم تهیه‌کننده‌های سرگیجه هستند. در داستان آمده: بچرخ تا بچرخیم… اگه محکوم بخواد قوانين بازى ما رو بپيچونه عواقب بدى در انتظارشه!

سارا خالقی خلبان رئالیتی شو سرگیجه کیست

بیوگرافی و خلبانی سارا خالقی

سارا خالقی در کنار پدرش

سارا خالقی خلبان جوان از شوق پرواز تا حضور در رئالیتی شو سرگیجه

علاقمندان خلبانی قبل از ورود به دوره های آموزشی چکاپ پزشکی انجام می دهند و با گذراندن ۱۳۰ ساعت آموزش عملی و ۸۰ ساعت آموزش تئوری مجوز پرواز را دریافت می کنند.

شوق پرواز پدر و دختر

اجاره هواپیما برای خلبانان دوره دیده امکان پذیر نیست و باید آن را خریداری کنند و از آشیانه فرودگاه برای نگهداری از آن می توانند استفاده کنند.

افراد مشهور قراره توی این بازی به همدیگه حکم کنن و هر کی محکوم بشه باید چالشهای سخت و نفس گیر برنامه رو انجام بده. توی خیلی از چالشها محکوم باید به همراه تیم سازنده به خارج از استودیو بره و در بین مردم، چالش خودش رو انجام بده.

سارا خالقی خلبان زن در سرگیجه

برنامه سرگیجه محصول ویستا مدیا است. محمد حاتمی کارگردانی آن را بر عهده دارد و مهدی مستوفی و محسن فراهانی هم تهیه‌کننده‌های سرگیجه هستند. خالقی که با یکی از هواپیما‌های فوق سبک پرواز می کند در این مسابقه حضور دارد.

با ما همراه باشید

نظرات