بیوگرافی و عکس های اشوان خواننده

0

بیوگرافی و عکس های اشوان خواننده

بیوگرافی اشوان

اشوان (اشکان خدا بنده) متولد ۳ مهرماه ۱۳۶۹ در تهران اسـت. در رشته مهندسی عمران در دانشگاه آزاد تهران درس خوانده اسـت. وی در حال حاضر به خوانندگی مشغول است و چندین آلبوم و کنسرت اجرا کرده است.

اشوان

شروع فعالیت هنری

او از سن ده سالگی شروع بـه آموزش و نواختن گیتار کرد. سپس از سن ۱۵ سالگی اقدام بـه یادگیری گیتار الکتریک کرد و بـه دنبال آن نواختن پیانو و آهنگسازی و نوشتن شعر را شروع نمود. اشوان مدتی درکنار بهیاد کریمی کلاس‌هاي سلفژ را گذراند.

شروع خوانندگی

اشوان در ابتدا با ارائه تک ترانه‌هایش مانند “بهت مریضم”، “شمع‌ها رو روشن کن”، “مـن آدم رویای تـو نیستم”، “چرا گریه کردم” و بـه خصوص موزیک “تنها شدم” خود را محبوب کرد و طرفدارانی را به سمت خود جذب کرد و پس از آن نخستین آلبومش را با نام بهت مریضم را ارائه داد.

خواننده مورد علاقه

اشوان می گوید کـه از خوانندگان مجاز داخلی بـه کاوه یغمایی علاقه دارد.

اشوان

خانواده

مادر وی طالقانی و پدرش اصالتا از دامغان اسـت. وی برداری با نام اروان دارد.

اشوان پدر و مادر خود را رفیق و حامی خود معرفی میکند. همچنین از دایی اش فریدون محرابی کـه در رادیو کار می کند بعنوان یکی از حامیانش برای ورود بـه عرصه‌ي موسیقی یاد میکند.

همسر اشوان

ایشان تاکنون ازدواج نکرده اند و مجرد می باشند.

اولین کنسرت

او در ۲۴ شهریور سال ۱۳۹۵ در سالن برج میلاد تهران نخستین کنسرت خود را اجرا کرد و بلیط‌ هاي کنسرتش در کمتر از ۲۴ ساعت بـه فروش رفت.

پس از استقبال شدید از کنسرت ۲۴ شهریور، این اجرا در در ۲۷ شهریور در دو سانس دیگر هم تکرار کرد. پس از آن کنسرت‌هاي متعددی را در شهر‌هاي مختلف برگزار کرد کـه با استقبال پر شور مردم روبه‌رو شد.

او موفقیت و نقطه‌ي قوت کار خود را در ارائه‌ي شعر و ملودی عام پسند و در سبک غربی، همراه با سلیقه خود می داند.

اشوان

آهنگ‌ های اشوان

دارم عاشق میشم

تولد

منو دریاب

دوباره تـو

مـن آدم رویای تـو نیستم

شمع‌ ها رو روشن کن

چـه خوبه حالم

حواست نیست

بعد مـن

وای قلبم

قرار

هنوزم میشه

تنها شدم

قلبم جونم

چرا گریه کردم

بهت مریضم

اشوان

علی طباطبایی و اولین کنسرت

وی  از طریق یک دوست مشترک با علی طباطبایی آشنا شد و با او با رابطه‌ي خوبی داشت و قرار بود کـه علی طباطبایی برگزارکننده‌ي نخستین کنسرت او باشد، ولی متاسفانه علی طباطبایی درسال ۱۳۹۴ سکته کرد و دار فانی را وداع گفت.

عکس های اشوان

اشوان

اشوان  اشوان    اشوان

اشوان

اشوان

نظرات