ساعت پخش سریال زیر پای مادر از شبکه آی فیلم ۱۴۰۳ + زمان و روزهای پخش

0

سریال زیر پای مادر از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار  این سریال برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال زیر پای مادر از شبکه آی فیلم

این سریال به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی زینب تقوایی محصول سال ۱۳۹۵ در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است. این مجموعه بار اول در سال ۱۳۹۶ از شبکه یک پخش شد. همچنین این سریال بخشی در تهران و بخشی در مشهد فیلمبرداری شده.این مجموعه طرفداران زیادی داشت و قرار است مجدد از شبکه آی فیلم از ۱۶ تیر ۱۴۰۳ پخش شود.

از جمله بازیگران این سریال می توان به کامبیز دیرباز، بهناز جعفری، پریوش نظریه، علیرضا آرا، بهزاد فراهانی، مریم بوبانی، حمیدرضا هدایتی، مهدی سلطانی، مجید واشقانی، نوید خداشناس و… اشاره کرد.

در خلاصه این مجموعه آمده پسر خلیل کبابی با پدرش زندگی می کند و در مشهد یک مغازه کبابی دارند و قصه از آنجایی شروع می شود که پسر می فهمد که مادرش آتنه زنده است و به دنبال او می رود اما اتفاقاتی می افتد که…..

این سریال به خوبی ارزش خانواده بخصوص مادر را نشان می دهد و به نوعی سریالی اموزنده و اخلاقی است.

به گفته یکی از بازیگران سریال ،این جموعه سانسورهای زیادی داشته و پایان ان ب کلی تعغیر کرده.

نا جفته نماند دیالوگ های كوتاه و بدون بكاربردن كلمات و واژه های اضافی بر ارزش های این اثر افزوده است و مخاطب را در رسیدن به مفاهیم فیلم یاری رسانده است.

سریال زیر پای مادر

زمان پخش سریال زیر پای مادر از شبکه آی فیلم

این سریال ۳۰ قسمتی از ۱۶ تیر ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۲۲ و تکرار آن روز بعد ساعت ۶ صبح و ۱۴ از شبکه آی فیلم پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات