اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال وارث با نقش + خلاصه داستان و اسامی عوامل

0

سریال وارث : خلاصه داستان و معرفی و بیوگرافی بازیگران این سریال با اسامی و عکس ها و نقش های هنرپیشه های آن همراه با اسامی عوامل با بازی  منوچهر آذر،محمود پاک نیت،شراره دولت آبادی و… در ادامه مطلب میخوانید.

سریال وارث

این مجموعه به کارگردانی کاظم بلوچی، نویسندگی فریدون فرهودی و تهیه‌کنندگی حسین صابریو محصول سال ۱۳۸۲ در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است.این سریال بار اول در همان سال یعنی محرم ۱۳۸۲ از شبکه یک پخش شد و به علت داستان آموزنده خود طرفداران زیادی داشت. اکنون نیز قرار است مجدد در محرم ۱۴۰۳ پخش شود.

خلاصه داستان

آقاجان که متولی یک تکیه است سال‌های درازی است که از دو امانت مهم یعنی خنجر جواهرنشان و کتاب با ارزشی نگهداری می‌کند که از پدر همسرش به وی ارث رسیده‌است. شبی پیرمردی در رؤیا به سراغ او می‌آید و از او می‌خواهد تا آن امانت‌ها را به وارث اصلی آنها بازگرداند. آقاجان تصمیم می‌گیرد خنجر و کتاب را به ناصر، خواهرزاده‌اش بسپارد اما ….

خلاصه سریال وارث

اسامی بازیگران سریال وارث با نقش

منوچهر آذر

زاده ۶ مرداد ۱۳۱۶ در نمین بازیگر تلویزیون و سینما اهل ایران است.او در سال ۱۳۷۱ فیلم سینمایی بازیچه را تهیه و کارگردانی کرده‌است. او همچنین یکی از دراویش سلسله شاه نعمت‌اللهی سلطان علیشاهی گنابادی است و مشرف به شرف فقر است.نا گفته نماند سال‌ها به عنوان گوینده در رادیو فعالیت کرده بود.

بازیگران سریال وارث

منوچهر آذر بازیگر نقش اصلی سریال وارث

شراره دولت‌ آبادی

زادهٔ اردیبهشت ۱۳۴۱ در مشهد هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است. او فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۷۸ با فیلم هزاران زن مثل من آغاز کرد. او فعالیت بازیگری خود را از سال ۱۳۷۵ با مهاجرین سبز آغاز کرد و در مجموعه سرزمین سبز به ایفای نقش پرداخت.

عوامل سریال وارث

دیگر عوامل

مدیر فیلم برداری: عباس باقریان.آهنگساز: فردین خلعتبری.صدابردار: صالح حبیبی.تدوین‌گر: سهراب میرسپاسی

نظرات