بیوگرافی مایک هسلین بازیگر سینما و همسرش +علت مرگ و عکس

0

بیوگرافی مایک هسلین بازیگر سینما و همسرش +علت مرگ و عکس

مایک هسلین بازیگری که با بازی در فیلم شیر زن شهرت داشت در سن ۳۰ سالگی دار فانی را وداع گفت. مرگ ناگهانی «مایک هسلین» بازیگر ۳۰ ساله همه را شوکه کرد. او متولد ۱۹۹۴ در کالیفرنیا بوده و دارای مدرک تحصیلی کارگردانی از هنرستان بوستون بود. ادامه بیوگرافی مایک هسلین را همراه با علت فوت وی بخوانید.

بیوگرافی مایک هسلین بازیگر سینما و همسرش +علت مرگ و عکس

بیوگرافی مایک هسلین

مایک هسلین متولد ۱۹۹۴ در کالیفرنیا بازیگر سینما و تلویزیون اهل آمریکا بود. او دارای مدرک تحصیلی کارگردانی از هنرستان بوستون بود.

علت فوت مایک هسلین در ۳۰ سالگی

علت مرگ ناگهانی مایک هسلین در ۳۰ سالگی

«مایک هسلین» پس از یک حادثه قلبی در ۳۰ سالگی درگذشت. هنور عات دفیق فوت این بازیگر مشخص نیست. همسرش گفته او هیچ بیماری نداشت و هنوز از مرگ مایک در شوک هستم.

سوابق

«مایک هسلین» از نوجوانی وارد بازیگری شده و بیشترین شهرتش به دلیل بازی در نقش پولو در دو قسمت از فصل نخست سریال جاسوسی و هیجانی «شیرزن» بود. او در این سریال با «زو سالدانا» و «نیکل کیدمن» همبازی بود.

او همچنین در سریال «طرح پیشنهادی تعطیلات» سال گذشته و همچنین سریال «جوان‌تر» در سال ۲۰۱۶ حضور یافته بود و سابقه بازی در سریال‌های «اینفلوئنسر»، «تو هرگز تنها نمی‌مانی» و «۷ گناه مرگبار» نیز حضور یافته بود.

بیوگرافی مایک هسلین

فیلم ها

مایک اهل کالیفرنیا بود و در فیلم I Dream Too Much (SXSW/Attic Light Films – EP Richard Linklater) در TVLand و فیلم‌های The Holiday Proposal Plan، The Influencers، Younger، You Are Never Alone و ۷ Deadly Sinsدیده می شود.

او همچنین به‌خاطر بازی در نقش روپرت روان در Boy•Friends، یک کمدی دیجیتال جدید بر اساس سریال محبوب و تحسین‌شده «هم اتاقی من همجنس‌گرا»، که هسلین نیز تهیه‌کننده آن بود، شهرت دارد.

علت فوت مایک هسلین بازیگر فیلم شیر زن در ۳۰ سالگی

مایک اخیراً برای فیلم کوتاه ترسناک Happy Halloween، که پنج جایزه از جشنواره ترسناک خون هالیوود از جمله بهترین ترسناک و بهترین تریلر را دریافت کرد، به عنوان بهترین کارگردان اولین بار انتخاب شد و در پنج جشنواره دیگر از جمله فیلم ترسناک بین‌المللی لس‌آنجلس انتخاب شد. جشنواره، جوایز فیلم ترسناک، جشنواره فیلم بریج پورت و جشنواره وحشت اثیری.

مایک هسلین

ازدواج و همسر

«نیکلاس جیمز ویلسون» همسر این بازیگر، این خبر را در رسانه‌های اجتماعی خود به اشتراک گذاشت و نوشت: «مایکل جوان بود و در سلامت کامل بود و پزشکان هیچ توضیحی برای آنچه اتفاق افتاده ندارند».

او که پس از چهار ماه منتظر اولین سالگرد ازدواج او و هسلین بود، این یادداشت احساسی طولانی را با جمله شانیا تواین به پایان رساند: «برای همیشه و برای همیشه دوستت خواهم داشت».

نظرات