متن و جملات تبریک ریاست جمهوری مسعود پزشکیان (رسمی و اداری)

0

متن و جملات تبریک ریاست جمهوری مسعود پزشکیان (پیام های تبریک ادبی و رسمی ریاست جمهوری) و ارسال پیام تبریک به رئیس‌جمهور جدید پزشکیان با پیامک تبریک پیروزی انتخابات ریاست جمهوری و جملات زیبا برای پست اینستاگرام و شبکه های اجتماعی از مجله حرف تازه دانلود کنید.

پیام تبریک رسمی و اداری ریاست جمهوری پزشکیان

تبریک ریاست جمهوری پزشکیان

در این مقاله از مجله حرف تازه متن تبریک ریاست جمهوری مسعود پزشکیان (پیام های تبریک ادبی و رسمی ریاست جمهوری) و ارسال پیام تبریک به رئیس‌جمهور جدید پزشکیان با پیامک تبریک پیروزی انتخابات ریاست جمهوری و جملات زیبا برای پست اینستاگرام و شبکه های اجتماعی اورده ایم.

پیام تبریک ادبی و رسمی ریاست جمهوری

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پایان یافت و دکتر مسعود پزشکیان رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران شد. پیروزی مسعود پزشکیان را به مرمد ایران تبریک می‌گوییم

————
پیروزی دکتر پزشکیان را تبریک عرض می کنم و از همه کسانی که با حفظ اخلاق و تقوا به رشد این این مشارکت کمک کردند قدر دانیم. امید است تعبیر زیبای مولا علی: ولکن اعینونی بورع و اجتهاد و عفه و سداد را شاهد باشیم. مردم نجیب و سرافراز ایران به حق انتظار دارند زندگی سرشار از امید، آرامش و رفاه داشته باشند.

——

پیروزی آقای پزشکیان را به ایشان تبریک عرض می‌کنم. از خدای متعال توفیقات ایشان را در پیروی از سیره مولا علی(ع) و محقق ساختن سیاست‌های کلی نظام، مسئلت دارم.

————-

با کمال افتخار و مسرت، پیروزی جنابعالی در انتخابات ریاست جمهوری را به شما تبریک عرض می‌نمایم. این موفقیت نشان‌دهنده اعتماد و اطمینان مردم به شخصیت و برنامه‌های شما است. امیدواریم با هدایت‌های شما، کشور عزیزمان در مسیر توسعه و پیشرفت بیشتری قرار گیرد. برای شما و تیم مدیریتی‌تان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

جناب آقای….

به پاس اقتدار و حکمت جنابعالی، به شما که با رأی مردم به عرصه ریاست جمهوری راه یافته‌اید، تبریک می‌گویم. امید که با وجود شخصیتی چون شما، آینده‌ای روشن و پرخیر و برکت در انتظار ملت عزیزمان باشد. سعادت همواره همراه شما باد و کام دل تان شیرین.

از صمیم قلب پیروزی جنابعالی در انتخابات ریاست جمهوری را به شما تبریک عرض می‌نمایم. این موفقیت حاصل تلاش، تدبیر و اعتماد مردم به برنامه‌های شماست. امیدوارم با هدایت‌های شما، کشور عزیزمان روز به روز شکوفاتر و پیشرفته‌تر شود. از خداوند متعال برای شما و همکارانتان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
جناب آقای/

به نمایندگی از (نام سازمان/نهاد)، انتخاب شایسته جنابعالی به ریاست جمهوری را صمیمانه تبریک می‌گوییم. این پیروزی بیانگر اعتماد و حمایت مردم به شخصیت و برنامه‌های شماست. امید است با هدایت‌های ارزشمند شما، کشور عزیزمان شاهد دوران جدیدی از پیشرفت و توسعه همه‌جانبه باشد. موفقیت و سربلندی شما را از صمیم قلب آرزومندیم.

پیام تبریک رسمی پیروزی پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری

پیام تبریک ریاست جمهوری

جناب آقای/

در این لحظات پر افتخار که به برکت آرای مردمی به ریاست جمهوری منتخب شده‌اید، این موهبت الهی را به شما تبریک عرض می‌نمایم. امید است که با بهره‌گیری از تدابیر خردمندانه و تجربیات ارزشمند شما، کشور عزیزمان به افقی روشن‌تر و آینده‌ای درخشان‌تر هدایت شود. سربلندی و سعادت همواره همراه شما باد.
پیام تبریک پیروزی انتخابات ریاست جمهوری

———-

به شما تبریک می‌گویم برای پیروزی بزرگتان در انتخابات ریاست جمهوری. امیدوارم این پیروزی، آغازی باشد برای دورانی پراز شکوفایی و آرمان‌های بزرگ برای مردم عزیزمان.

———-

با افتخار و خوشحالی به شما تسلیت می‌گویم برای انتخاب به عنوان رییس جمهور. این پیروزی نشان دهنده اعتماد و امید ملت به شماست و منتظر دورانی از توفیق‌ها و پیشرفت‌های اجتماعی و اقتصادی در کنار شما هستیم.

———

تبریک می‌گویم به شما برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری. شما با این پیروزی نشان دادید که به مدیریت و خدمت به مردم پا می‌گذارید و می‌توانید کشور را به سوی پیشرفت و رونق هدایت کنید.

———–

تبریک می‌گویم به شما به خاطر پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری. این پیروزی نشانگر ارزشمندترین تشویق مردم به ایده‌ها و برنامه‌های شماست و امیدواریم که بتوانید آن‌ها را به واقعیت تبدیل کنید.

———

به شما تبریک می‌گویم برای پیروزی جذابتان در انتخابات ریاست جمهوری. این پیروزی نشان دهنده آرمان‌ها و آرزوهای بزرگی است که مردم به شما سپرده‌اند و منتظر دیدار با یک کشور پر از آرامش و پیشرفت هستیم.

پیام تبریک رئیس جمهور شدن پزشکیان

تبریک می‌گویم به شما به خاطر پیروزی بزرگتان در انتخابات ریاست جمهوری. این پیروزی نشانگر امیدواری مردم به مستقبلی بهتر است و امیدواریم که با هدایت شما، آن روزهای بهتر به دست مردم برسد.

پیام تبریک ریاست جمهوری

تبریک می‌گویم به شما به خاطر پیروزی شگفت‌انگیزتان در انتخابات ریاست جمهوری. این پیروزی نشان دهنده اراده قوی و تلاش‌های بی‌وقفه شماست و منتظر دیدار با کشوری رونق‌بخش و موفق تحت مدیریت شما هستیم.
———–
به شما تبریک می‌گویم برای پیروزی شما در انتخابات ریاست جمهوری. این پیروزی نشانگر ارزشمندترین تشویق ملت به ایده‌ها و برنامه‌های شماست و منتظر دیدار با یک کشور پیشرفته و موفق تحت مدیریت شما هستیم.

——–

جناب رئیس‌جمهور محترم، پیروزی شما را تبریک عرض می‌کنم. “دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را / دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا.”

———
تبریک به شما برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳٫

——–
پیروزی شما در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک می‌گویم. “ما ز یاران چشم یاری داشتیم / خود غلط بود آنچه می‌پنداشتیم.”

——–

جناب رئیس‌جمهور پزشکیان، پیروزی شما را تبریک عرض می‌کنم.

———

– تبریک به شما برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری.

– پیروزی شما در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک می‌گویم. “با صبا در چمن لاله سحر می‌گفتم / که شهیدان که‌اند این همه خونین کفنان.”

– جناب رئیس‌جمهور، پیروزی شما را تبریک عرض می‌کنم.

– تبریک صمیمانه به شما برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری.

– پیروزی شما در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک می‌گویم. “هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق / ثبت است بر جریدهٔ عالم دوام ما.”

– جناب رئیس‌جمهور محترم، پیروزی شما را تبریک عرض می‌کنم.

– تبریک به شما برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری.

– پیروزی شما در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک می‌گویم.

جناب رئیس‌جمهور، پیروزی شما را تبریک عرض می‌کنم.

پیام تبریک رسمی،ادبی،اداری ریاست جمهوری

-جناب رئیس‌جمهور، پیروزی شما در انتخابات را تبریک عرض می‌کنم. با آرزوی موفقیت و سربلندی برای کشورمان در دوران ریاست جمهوری شما.

-تبریک صمیمانه به شما برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری. امیدوارم دوران ریاست جمهوری شما موفق و سرشار از دستاوردهای بزرگ باشد.

-جناب رئیس‌جمهور محترم، پیروزی شما در انتخابات را تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم با مدیریت شما کشورمان به سوی ترقی و تعالی حرکت کند.

-جناب رئیس‌جمهور، پیروزی شما را تبریک عرض می‌کنم. “هر که شد محرم دل در حرم یار بماند / وان که این کار ندانست در انکار بماند.”

نظرات