مدل های جدید بلوز مجلسی مشکی زنانه ویژه محرم ۱۴۰۳ + راهنمای خری لباس مشکی

0

بلوز مجلسی مشکی زنانه : بیشتر افراد در ایام محرم و صفر روضه می گیرند و خب بهتر است در این مهمانی های عزاداری لباسی رسمی يا ساده ،مجلسی و البته شیک تهیه کنیم . در ادامه همراه حرف تازه باشید.

بلوز مجلسی مشکی زنانه

مدل های جدید بلوز مجلسی مشکی زنانه ویژه محرم ۱۴۰۳ + راهنمای خری لباس مشکی

شلوغ بودن لباس و کارشده بودن آن، برای مراسم عزاداری محرم خیلی مناسب نیستند. مدل لباس مشکی زنانه محرم، معمولا دارای سادگی خاصی می‌باشد ،پس اصلا لباسی با تزئینات زیاد یا شلوغ و یا پر زرق و برق تهیه نکنید.

بلوز مجلسی مشکی

اگر در انتخاب خود به جنس و سایز لباس نیز توجه کنیم می‌توانیم خرید بهتری را تجربه کنیم. مثلا استفاده از جنس‌های تابستانی در فصل زمستان یا برعکس، پوشیدن لباس‌های زیاد گشاد یا زیاد تنگ حتی در لباس‌های به رنگ تیره نیز مشخص است و به نظر نامناسب هستند.

لباس مشکی برای محرم

لباس‌های مشکی، معمولا دارای طیف رنگی مشکی‌ کمرنگ و پررنگ هستند. اما شما در انتخاب خود باید لباسی را انتخاب کنید که تا حد امکان همرنگ یا نزدیک به هم باشند، این باعث می‌شود که این رنگ کنار هم شیک باشند و استایلی شیک از شما بسازند.

بلوز مجلسی مشکی محرم

از پوشیدن لباس‌های مشکی گشاد مخصوصا در مراسمات رسمی عزاداری فاصله بگیرید.. برای انتخاب لباس مشکی  باید به کیفیت و جنس لباس نیز دقت کنید. بسیاری از پارچه‌های مشکی نامرغوب، اگر چند بار شسته شوند و در معرض آفتاب قرار گیرند، رنگ پریده می‌شوند

بلوز مشکی زنانه

جنس‌های معمول لباس مشکی  پنبه، پلی استر، لینن و ابریشم است که هر یک کارکرد خاص خود را دارد. لباس نخی سبک و نرم است و برای مهمانی‌های بهار و تابستان مناسب است. لباس پلی استر بادوام و ضد رطوبت است و چروک نمی‌شود ،حرف تازه پیشنهاد می هند این جنس را برای مهمانی ها خریداری کنید.

بلوز مجلسی زنانه

یک نکته مهم :

پارچه های کتان اغلب به میزان کمتری مشکی به نظر می رسند به دلیل روی هم افتادن لایه های متعدد پشم و نگه داشتن رنگ بین تار و پودهای این پارچه اگر قرار است به هر دلیلی از لباسی با پارچه کتان مشکی استفاده کنید پارچه ای را با رگه هایی از جنس لاکرا تهیه کنید.

راهنمای خرید بلوز مجلسی مشکی

نکات خرید بلوز مشکی برای محرم

شیک ترین بلوز مشکی محرم

مدل های لباس مشکی محرم

همراه ما باشید

نظرات