بیوگرافی سوگل نصرتی بازیگر نوجوان + عکس جدید بزرگسالی

0

بیوگرافی سوگل نصرتی بازیگر نوجوان + عکس جدید بزرگسالی

سوگل نصرتی بازیگر خردسال متولد دهه ۸۰ در تهران می باشد او از کودکی وارد بازیگری شده و در فیلم خانه ای کنار ابرها، فیتیله و ماه پیشونی بازی کرده است. ادامه بیوگرافی سوگل نصرتی را می خوانید.

بیوگرافی سوگل نصرتی بازیگر نوجوان + عکس جدید بزرگسالی

زندگینامه و بیوگرافی سوگل نصرتی

سوگل نصرتی بازیگر متولد دهه ۸۰ در تهران می باشد و در فیلم خانه ای کنار ابرها و فیتیله و ماه پیشونی بازی کرده است.

سوابق

وی از کودکی وارد عرصه بازیگری شده و تاکنون در فیلم هایی همچون فیلمهای “فیتیله و ماه پیشونی”، “بچگیتو فراموش نکن”، “خانه ای کنار ابرها” به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بیوگرافی سوگل نصرتی

مهمترین اثر هنری وی بازی در فیلم خانه ای کنار ابرها می باشد باعث شد تا جایزه بهترین بازیگر را کسب کرده است. او در نقش دختر یک رزمنده را در این فیلم ایفا می کند که نامه‌ای از سوی پدرش به دستش می‌رسد و…

خانم نصرتی دختر نوجوان بازیگر در آثاری همچون فیلمهای “فیتیله و ماه پیشونی”، “بچگیتو فراموش نکن”، “خانه ای کنار ابرها” به عنوان بازیگر حضور داشته است. جایزه بهترین بازیگر نوجوان به سوگل نصرتی بازیگر فیلم «خانه‌ای کنار ابرها» اهدا شد.«خانه ای کنار ابرها» ساخته سید جلال دهقانی اشکذری که در جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه شده بود، در بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان نیز به اکران در آمد و موفق به دریافت پروانه زرین بهترین بازیگر نوجوان شد.
, شبکه اطلاع رسانی دانا, یزد رسا,

در آئین اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان جوایز بخش سینمای ایران با حضور داوران این بخش اعلام شد که به انتخاب هیئت داوران، سوگل برای فیلم خانه‌ای کنار ابرها موفق به دریافت پروانه زرین بهترین بازیگر نوجوان جشنواره شد. او نقش دختر یک رزمنده را در این فیلم ایفا می کند که نامه‌ای از سوی پدرش به دستش می‌رسد و…

فیلم ها و سریال

فیلم خانه ای کنار ابرها

فیلم فیتیله و ماه پیشونی
فیلم بچگیتو فراموش نکن

نظرات