زمان پخش و بازپخش تکرار سریال نوار زرد ۱ از شبکه آی فیلم ۱۴۰۳ + ساعت پخش

0

سریال نوار زرد ۱ از شبکه آی فیلم :  در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار این سریال برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال نوار زرد 1 از شبکه آی فیلم

این مجموعه به کارگردانی پوریا آذربایجانی و نویسندگی کریم لک‌زادهو تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی محصول سال ۱۳۹۶ در ژانر پلیسی،اجتماعی و خانوادگی . این مجموعه بار اول از شبکه دو پخش شد و اینقدر استقبال از آن زیاد بود که فصل دوم ان هم ساخته شد اما بازیگران آن تعغیر کردند.  این سریال دو بار در آی فیلم عربی باز پخش شد. همچنین این سریال سال ۱۳۹۸ از شبکه دو سیما باز پخش شد. اکنون نیز از شبکه آی فیلم مجدد پخش خواد شد.

از جمله هنرمندان مب توان به امیر آقایی،بهاره کیان‌افشار،سیروس گرجستانی،قاسم زارع،کمند امیرسلیمانی،محسن بهرامی،امید روحانی،نادر مشایخی،شهین تسلیمی،سیروس میمنت،مریم شیرازی و…. می توان اشاره کرد.

در خلاصه سریال آمده یک سرگرد آگاهی به نام کاوه کیهان را روایت می‌کند که گره پرونده‌های جنایی را باز می‌کند و در این میان به پرونده ای برمی‌خورد که کشف واقعیت پای زندگی شخصی اش را به میان می‌کشد این واقعیت بر می‌گردد به سال‌ها پیش زمانی که در بم خدمت می‌کرد و زلزله بم…

این مجموعه تلویزیونی با فضایی معمایی و داستانی پرکشش، بیننده را تا انتها پای تماشای خود نگه می‌دارد و به مضامین مهمی همچون عدالت، قانون، گذشته و رستگاری می‌پردازد.

سریال نوار زرد 1

زمان پخش سریال نوار زرد ۱ از شبکه آی فیلم

این سریال ۲۵ قسمتی از ۱۴ تیر ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۲۱ و تکرار آن روز بعد ساعت ۵ صبح و ۱۳ از شبکه آی فیلم پخش می شود.

از دیگر هنرمندان این سریال می توان به سمیرا حسینی،نادر مشایخی،امید روحانی،مریم شیرازی،شهین تسلیمی،مژگان بیات و.. اشاره کرد.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات