محل خرید حواله و بن ۸ میلیون تومانی هیات ها (محرم ۱۴۰۳) + اسامی فروشگاه ها

0

محل خرید حواله و بن ۸ میلیون تومانی هیات ها (محرم ۱۴۰۳) + اسامی فروشگاه ها

حواله و بن خرید اقلام خوراکی از قبیل برنج، شکر، گوشت قرمز و گوشت مرغ به مبلغ ۸ میلیون تومان به هیئت های مذهبی در تهران اهدا شد. در ادامه محل خرید حواله هیئت مذهبی محرم ۱۴۰۳ و اسامی فروشگاه های خرید با حواله هیات از مجله حرف تازه می خوانید.

حرف تازه- حواله خرید اقلام خوراکی از قبیل برنج، شکر، گوشت قرمز و گوشت مرغ به مبلغ ۸ میلیون تومان به هیئت های مذهبی در تهران اهدا شد. مسئولان هیئت‌های ثبت‌ شده در سازمان تبلیغات اسلامی می‌توانند با مراجعه به سامانه بیرق خدمات به نشانی beyraghkhadamat.ir درخواست دریافت بن خرید بیستمین رویداد عطر سیب را ثبت کنند

محل خرید حواله و بن 8 میلیون تومانی هیات ها (محرم 1403) + اسامی فروشگاه ها

آدرس فروشگاه های بن خرید هیئت های مذهبی محرم ۱۴۰۳

برای خرید با بن ۸ میلیونی هیئت های مذهبی به نمایشگاه عطر سیب و همچنین فروشگاه های شهروند مراجعه کنید.
در همین رابطه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سیدعلیرضا فاطمیان‌پور با اشاره به تدارک حواله خرید اقلام خوراکی ویژه هیئت مذهبی اظهارداشت: برای هشت هزار هیئت عزاداری امام حسین (ع) در تهران، حواله خرید چهار قلم خوراکی تدارک دیده شده است. براین اساس، برای هیئاتی که در سامانه سازمان تبلیغات ثبت‌نام کرده‌اند حواله خرید برنج، شکر، گوشت قرمز و گوشت مرغ با قیمت تنظیم بازار فراهم شده است.

ایرنا – معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با اشاره به برگزاری بیستمین رویداد «عطر سیب» با هدف تامین خدمات هیئت مذهبی در ماه محرم گفت: ۸ هزار هیئت که در سامانه سازمان تبلیغات ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند حواله چهار قلم خوراکی را با قیمت تنظیم بازار دریافت کنند.

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سیدعلیرضا فاطمیان‌پور با اشاره به تدارک حواله خرید اقلام خوراکی ویژه هیئت مذهبی اظهارداشت: برای هشت هزار هیئت عزاداری امام حسین (ع) در تهران، حواله خرید چهار قلم خوراکی تدارک دیده شده است. براین اساس، برای هیئاتی که در سامانه سازمان تبلیغات ثبت‌نام کرده‌اند حواله خرید برنج، شکر، گوشت قرمز و گوشت مرغ با قیمت تنظیم بازار فراهم شده است.

وی گفت: سایتی طراحی کردیم و از طریق پیامک به مسئولان هیئت‌ها، از آنها خواهیم خواست که در این سایت ثبت‌نام کرده و پس از درج مشخصات خود و هیئت‌شان نسبت به انتخاب مکان‌های خرید اقلام مورد نیاز اقدام کنند.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با اشاره به استقبال خوب مردم و هیئات از نمایشگاه عطر سیب افزود: تاکنون حدود چهار هزار نفر از مسئولان هیئات مذهبی بن‌کارت‌های خود را دریافت کردند. اتفاق قابل توجه حضور فعالانه مردم در این نمایشگاه است که برای خرید ملزومات هیئت و مراسم روضه‌خوانی خود آمده‌اند.

فاطمیان‌پور افزود: همزمان با فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع)، ۲ پرچم منقش به نام زیبای یا حسین در میدان آیینی امام حسین که این روزها میزبان برگزاری نمایشگاه عطر سیب است، با مشارکت شهروندان در این میدان نصب شد تا گرمی‌بخش این میدان آیینی شهرمان باشد. این پرچم برای همیشه در میدان امام حسین باقی می‌ماند.

وی بیان کرد: این مراسم در شب زیارتی امام حسین(ع) و در آستانه فرارسیدن ماه محرم برگزار شد تا استقبال بسیار خوبی از مراسم آیینی سیاه‌پوشان باشد که همه ساله در هیئات عزاداری برگزار می‌شود.

بیستمین رویداد عطر سیب با هدف تامین محصولات و خدمات محافل حسینی شهر تهران از دوم تا نهم مردادماه از ساعت ۱۶ تا ۲۳ به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در میدان امام حسین (ع) در حال برگزاری است.

در این رویداد اقلام متنوعی مانند پرچم و کتیبه هیئت، مواد غذایی، تجهیزات برقی و صنعتی، محصولات فرهنگی، ظرف یک بار مصرف، لوازم آشپزخانه و تجهیزات صوتی و الکترونیکی عرضه می‌شود که برای این کالاها تخفیفاتی در نظر گرفته شده است. عطر سیب، علاوه بر هیئت‌های بزرگ، برای هیئت‌های کوچک و روضه‌های خانگی هم قابل استفاده است و حتی خانواده‌ها می‌توانند همه ملزومات محرمی خود را با کیفیت و قیمت مناسب از این نمایشگاه تهیه کنند.

آدرس سایت ثبت نام

این رویداد فرهنگی به عرضه اقلام مرتبط با هیئت‌ها محدود نیست و برنامه‌های فرهنگی و هنری متنوعی شامل نقالی، تعزیه و اجرای آواهای محرمی در نظر گرفته شده است. مسئولان هیئت‌های ثبت‌ شده در سازمان تبلیغات اسلامی می‌توانند با مراجعه به سامانه بیرق خدمات به نشانی beyraghkhadamat.ir درخواست دریافت بن خرید بیستمین رویداد عطر سیب را ثبت کنند

نظرات