علت درگذشت صادق یغمایی برادر مهدی یغمایی + بیوگرافی صادق یغمایی و علت فوت

0

علت فوت صادق یغمایی برادر مهدی یغمایی + بیوگرافی صادق یغمایی و علت درگذشت

عکس و بیوگرافی صادق یغمایی

صادق یغمایی برادر مهدی یغمایی ۱۱ تیر ماه ۱۴۰۳ بر اثر ایست قلبی در سن ۳۸ سالگی درگذشت . این خواننده پاپ متولد ۱۳۶۴ در شاهرود بوده و برادر مهدی یغمایی می باشد. در ادامه به بیوگرافی و علت فوت ایشان را می پردازیم .

مهدی یغمایی روز گذشته داغدار شد. او با یک استوری خبر از فوت و درگذشت برادرش صادق دارد او در اینستاگرام خود با انتشار ویدیویی: نوشت که برادرم رفت این چه مسافرتی بود صادق‌یغمایی برادر مهدی یغمایی می باشد.

علت درگذشت صادق یغمایی برادر مهدی یغمایی + بیوگرافی صادق یغمایی و علت فوت
زندگی شخصی و بیوگرافی صادق یغمایی خواننده پاپ

صادق یغمایی خواننده پاپ متولد ۱۳۶۴ در شاهرود بوده و برادر مهدی یغمایی می باشد. او در شامگاه ۱۱ تیر ماه ۱۴۰۳ در سن ۳۸ سالگی درگذشت. مهدی یغمایی با یک استوری خبر از فوت و درگذشت برادرش صادق دارد. او در اینستاگرام خود با انتشار ویدیویی: نوشت که برادرم رفت این چه مسافرتی بود…. درباره علت فوت وی هنوز اطلاع رسانی نشده اما به نظر می رسد که بر اثر ایست قلبی فوت کرده است و اینکه آیا صادق یغمائی بیمار بوده یا خیر هنوز اطلاعاتی منتشر نشده

سوابق

برادر مهدی یغمایی مانند خودش در عرصه موسیقی فعالیت داشت و تاکنون آهنگ هایی مانند قبول می‌کنم و خوشبختم ، شاهرود زیبا ، هی نذر می کنم و جزیره اجرا کرده بود. آهنگ “قبول می‌کنم” یکی از آثار مشترک صادق و برادرش مهدی می‌باشد که با هم اجرا کردند.

بیوگرافی صادق یغمایی

صادق یغمایی فعالیت در موسیقی را در سال ۱۳۸۵ شروع کرد و در کنار برادرش رشد کرد و موفق شد. او در سال ۱۳۹۰ به صورت حرفه ای خوانندگی را دنبال کرد اما مانند برادرش مهدی به شهرت نرسید. اگرچه صدای گیرا و خوبی داشت. او در کنار خوانندگی به آموزش ساز موسیقی مانند پیانو و گیتار مشغول بود و در یک موسسه آموزش موسیقی کار می کرد. او علاوه بر موسیقی به تدریس نیز مشغول بود و نوازنده قابلی نیز بود.

همچنین ببینید: علت دقیق خودکشی ویدا بلاگر و همسر پیمان آدیداس و چرا خودکشی کرد

بیوگرافی صادق یغمایی برادر مهدی یغمایی

پدر او مداح، و متولد شهرستان جندق از توابع استان اصفهان است. و مهدی یغمایی متولد مشهد، است، او در همان سال‌های نوجوانی استعداد خواندن را در خود کشف کرد و پرورش داد تا این که از سال ۱۳۷۲ نواختن پیانو و خواندن آواز سنتی را شروع کرد. خانوادهٔ مادری او متولد و ساکن شهرستان شاهرود هستند. وی بعد از سال‌ها تلاش در به دست آوردن تجربه در خواندن آواز سنتی به آرامی تصمیم خود را در تغییر سبک خوانندگی عملی کرد تا اینکه در سال ۱۳۸۰ با توجه به داشتن مهارت کامل در خواندن آواز سنتی با سبکی نو و جدا از موسیقی سنتی پا به عرصهٔ موسیقی ایران به صورت حرفه‌ای نهاد. اگر چه صدای گیرا و خوبی داشت. او در کنار خوانندگی به آموزش ساز موسیقی مانند پیانو و گیتار مشغول بود و در یک موسسه آموزش موسیقی کار می کرد. او علاوه بر موسیقی به تدریس نیز مشغول بود و نوازنده قابلی نیز بود.

بیوگرافی صادق یغمایی1

علت فوت صادق یغمایی برادر مهدی یغمایی

مهدی یغمایی روز گذشته با یک استوری خبر از فوت و درگذشت برادرش صادق دارد. او در اینستاگرام خود با انتشار ویدیویی: نوشت که برادرم رفت این چه مسافرتی بود…. درباره علت فوت وی هنوز اطلاع رسانی نشده اما به نظر می رسد که بر اثر ایست قلبی فوت کرده است و اینکه آیا صادق یغمائی بیمار بوده یا خیر هنوز اطلاعاتی منتشر نشده

آهنگ ها

آهنگ ها مانند قبول می‌کنم و خوشبختم ، شاهرود زیبا ، هی نذر می کنم و جزیره از جمله مشهورترین آثار وی در حیطه خوانندگی بود.
درگذشت صادق یغمایی خواننده پاپ و برادر مهدی یغمایی را به جامعه هنری تسلیت عرض مینمایم

نظرات