بازیگر نقش دکتر ترانه مشکی در سریال بیمار استاندارد کیست + بیوگرافی و تصاویر

0

نقش دکتر ترانه مشکی در بیمار استاندارد : شیلا خداداد زادهٔ ۱۴ آبان ۱۳۵۹ بازیگر ایرانی است او در دانشگاه آزاد واحد تهران شمال در رشتهٔ شیمی محض به تحصیل پرداخت.در ادامه به بیوگرافی کامل تر به شیلا خداداد بازیگر نقش دکتر ترانه مشکی در سریال بیمار استاندارد خواهیم پرداخت.

نقش دکتر ترانه مشکی در بیمار استاندارد

شیلا خداداد زادهٔ ۱۴ آبان ۱۳۵۹ بازیگر ایرانی است او در دانشگاه آزاد واحد تهران شمال در رشتهٔ شیمی محض به تحصیل پرداخت. او فعالیتش را با حضور در درام اعتراض  آغاز کرد و برای بازی در نقش اصلی مجموعهٔ تلویزیونی مسافری از هند به شهرت رسید،این شهرت با سریال هیولا بیشتر هم شد. او غیر از بازیگری در زمینهٔ موسیقی نیز فعالیت داشته‌است. ناگفته نماند  در مرداد ۱۳۹۸ کتاب بعضی رازها را نباید نگه داشت با موضوع آزار جنسی کودکان را ترجمه کرد. او با پزشک، فرزین سرکارات، ازدواج کرده‌است حاصل این ازدواج یک پسر و یک دختر که به‌ترتیب در آبان ۱۳۹۲ و فروردین ۱۳۹۶ به دنیا آمده‌اند.

گفتگو با شیلا خداداد :

اهل کار خونه هستید :

در مورد سایر کارهای خانه ، باید بگویم راستش چندان اهل نظافت کردن خانه نیستم و ترجیح می دهم از انجام آن به نوعی شانه خالی کنم به همین خاطر از فرد دیگری در این کار کمک می گیرم.

در حال حاضر موسیقی را نبال می کنید و چگونه به موسیقی علاقه مند شدید :

مادرم سعی داشت مرا به حرفه موسیقی و نوازندگی سوق دهد به همین خاطر سازهای پیانو ، ویلن و گیتار را فرا گرفتم.تمام سازهایم هنوز در منزل مادری ام هست اما هیچکدام را پیگیر نشدم و در حال حاضر چیزی از آموزه های موسیقی ام بخاطر نیست

اهل کتاب خواندن هستید :

دائم در حال خواندن رمان هستم و خیلی به ادبیات داستانی علاقه دارم، علاوه بر کتاب خواندن، تلویزیون هم زیاد می بینم که البته کار خیلی خوبی نیست

شیلا خداداد در بیمار استاندارد

همراه ما باشید.

نظرات