فیلم کامل ماجرای حضور داملا خواننده باکویی در اردبیل با پوشش نیمه عریان! را ببینید

0

فیلم کامل ماجرای حضور داملا خواننده باکویی در اردبیل با پوشش نیمه عریان! را ببینید

فیلم منتشر شده از حضور داملا خواننده معروف آذربایجانی در ایران و شهر اردبیل با پوشش و لباس نیمه عریان و ظاهر بی حجاب با واکنش های زیادی همراه شده است.

فیلم کامل ماجرای حضور داملا خواننده باکویی در اردبیل با پوشش نیمه عریان! را ببینید

فیلم داملا خواننده آذربایجانی در اردبیل

داملا خواننده معروف آذربایجانی در سفر به اردبیل با پوشش منشوری و نیمه برهنه در بین مردم و طرفدارانش حاضر شده که با واکنش تند گسترده کاربران روبه‌رو شد.

«داملا» خواننده معروف اهل باکو چند روزی است که به ایران و شهر اردبیل سفر کرده است. روز گذشته ویدئویی در صفحات اینستاگرام منتشر شده که نشان می دهد این خواننده زن با لباس جلف و نیمه برهنه در مراسمی در شهر اردبیل حضور دارد.

فیلم داملا خواننده آذربایجانی در اردبیل

خواننده زن آذربایجانی در تبریز چه می‌کند؟

داملا خواننده معروف اهل باکو در چند روز اخیر که با سفر به ایران و اجرای برنامه بدون در نظر گرفتن قوانین جمهوری اسلامی ایران و هنجارشکنی به ویژه با پوشش نیمه‌عریان و ظاهر شدن در ملاء‌عام، موجبات جریحه‌دار شدن عفت عمومی و گلایه‌مندی شهروندان و هموطنان و اقشار مختلف را فراهم نموده است.

به گزارش رکنا، «داملا» خواننده معروف اهل باکو در چند روز اخیر که با سفر به ایران و اجرای برنامه بدون در نظر گرفتن قوانین جمهوری اسلامی ایران و هنجارشکنی به ویژه با پوشش نیمه‌عریان و ظاهر شدن در ملاء‌عام، موجبات جریحه‌دار شدن عفت عمومی و گلایه‌مندی شهروندان و هموطنان و اقشار مختلف را فراهم نموده است.

ویدئوهای منتشر شده از اجراهای هنجارشکنانه وی در فضای مجازی با واکنش بسیاری از کاربران همراه شد.

جلال آفاقی دادستان مرکز استان اردبیل در این رابطه گفت: احترام به ارزش‌ها و قوانین هر کشور توسط اتباع خارجی جز اصول مسلم است.

وی افزود: این تبعه آذربایجانی معروف از حسن نظر و اعتماد کشور ایران در پذیرش ورود و مهمان‌نوازی سوءاستفاده کرده و با نقض قوانین و زیرپا گذاشتن ارزش‌ها و نادیده گرفتن فرهنگ اسلامی حاکم موجبات جریحه‌دار شدن عفت عمومی و ترویج فساد را فراهم نموده است.

دادستان مرکز استان اردبیل به اقدامات قضائی صورت گرفته در این رابطه اشاره و تصریح کرد: با توجه به مطالبه گسترده هم‌وطنان از دستگاه قضائی موضوع با جدیت در حال پیگیری است و با عوامل دخیل نیز به شدت برخورد خواهد شد.

نظرات