علت مرگ و فوت ویدا همسر پیمان آدیداس چه بود +‌ماجرای خودکشی

0

علت مرگ و فوت ویدا همسر پیمان آدیداس چه بود + ماجرای خودکشی

خبر فوت ویدا همسر پیمان آدیداس در شبکه های اجتماعی منتشر شده و نشان می دهد که این بلاگر چند روز پیش درگذشت. ویدا بلاگر مشهور بود که به نام همسر پیمان ایدادس شناخته میشد. کاربری نوشته: کاش انقدر راحت همدیگه رو قضاوت‌ نکنید ویدا همسر پیمان آدیداس فوت شد. هنور علت دقیق مرگ وی مشخص نشده اما برخی صفحات اینستاگرام در خبر تایید نشده علت فوت ویدا را خودکشی عنوان کردند. الیته این شایعات بی اساس را نباید باور نکرد.

علت مرگ و فوت ویدا همسر پیمان آدیداس چه بود +‌ماجرای خودکشی

امروز خبر رسید که ویدا زن پیمان آدیداس بخاطر اختلافات عمیقی که بعد از ازدواج دومش به وجود آمده بود خودکشی کرده است و با خوردن قرص برنج به کام مرگ فرو رفته است. یک خبرنگار جنایی در توئیت خود علت خودکشی را خیانت عنوان داشته است.

علت مرگ ویدا همسر پیمان آدیداس

ویدا بلاگر و رپر مشهور اینستاگرامی بود. او علاوه بر بلاگری در زمینه خوانندگی رپ نیز فعالیت داشت. او به تازگی در روز تولدش در ۳ تیر ماه گفت بزودی سوپرایز میشوید! پیمان، یک اینفلوئنسر معروف در اینستاگرام بود که بر اثر یک حمله قلبی جان خود را از دست داد. ویدا نیز یک سال نشده به همسرش پیوست و از دنیا رفت. خیلی از کاربران از اینکه ویدا زیر یکسال عزاداری ازدواج کرده است ناراحت شدند و پیام های تندی گذاشتند !

علت فوت ویدا همسر پیمان آدیداس چه بود +‌ماجرای خودکشی

ماجرای خودکشی

ویدا همسر بلاگر معروف مرحوم پیمان آدیداس دوباره ازدواج کرد و حالا خبر می رسد خودکشی کرده است.

رکنا: ویدیو و تصاویری از همسر مرحوم پیمان آدیداس بلاگر معروف اینستاگرام و خالق کلیپ های سوسماس در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد او با شخص دیگری به نام آبراهام ازدواج کرده است.

پیمان کوچکی ملقب به پیمان آدیداس متولد سال ۱۳۷۵ بزرگ شده ی جاده ساوه متاسفانه در سن ۲۷ سالگی بر اثر سکته ی قلبی دار فانی را وداع گفت. پیمان آدیداس بلاگر بود و چند سالی بود در زمینه ساخت کلیپ های طنز در شبکه های اجتماعی فعالیت داشت و فالورهای زیادی را جذب کرده بود. کلیپ هایی که در اینستاگرام به کلیپ های سوسماس معروف شده بودند. او با دختر رپری به نام ویدا آشنا شد و با او ازدواج کرده اما مدتی بعد براثر ایست قلبی فوت کرد حالا ویدا پس از مدت ها با شخص دیگری ازدواج کرده است.

نظرات