پخش زنده مناظره جلیلی و پزشکیان دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ بدون سانسور +‌تماشای آنلاین

0

فرکانس و شبکه های پخش زنده و آنلاین مناظره جلیلی و پزشکیان امشب دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ بدون سانسوربا حواشی و جزئیات را در ادامه مطلب از مجله حرف تازه برای شما بطور دقیق اورده ایم که می توانید این مناظره را بطور زنده و انلاین تماشا کنید:

پخش زنده مناظره جلیلی و پزشکیان امشب دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ بدون سانسور +‌تماشای آنلاین

لینک مستقیم پخش زنده مناظره جلیلی و پزشکیان امشب دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ بدون سانسور

اولین مناظره جلیلی و پزشکیان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ امشب دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه از شبکه های مختلف تلویزیون ایران برگزار می‌شود و شما می توانید در لینک های زیر بطور زنده و آنلاین و بدون سانسور و با کیفیت عالی تماشا کنید

مناظره سعید جلیلی و مسعود پزشکیان نامردهای ریایت جمهوری ۱۴۰۳ امشب ۱۱ تیر ماه ۱۴۰۳ تا ساعاتی دیگر آغاز می شود

مناظره جلیلی و پزشکیان 11 تیر

شبکه های پخش زنده و تماشای مناظره جلیلی و پزشکیان دور دوم ریاست جمهوری ۱۴۰۳

*پخش آنلاین از سایت شبکه ۳

۳ https://telewebion.com/live/tv3 (کلیک کنید)

بسیاری از شبکه های تلویزیون و شبکه یک و خبر صدا و سیما این مناظره را به طور زنده پوشش می دهند.

مناظره‌ امشب و فردا شب از شبکه‌های رادیویی و شبکه سلامت با رابط ناشنوایان و همچنین در شبکه جام‌جم ویژه ایرانیان خارج از کشور پخش خواهد شد.

ساعت پخش

مناظره مرحله دوم بین پزشکیان و جلیلی با مشخص شدن جدول تبلیغات دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری دوشنبه ۱۱ تیر از ساعت ۲۱:۳۰ مناظره اول بین دو نامزد راه‌یافته به دور دوم برگزار خواهد شد.‌

جزئیات مناظره امشب جلیلی و پزشکیان

دبیر ستاد انتخابات صداوسیما درباره جزئیات مناظرۀ امشب گفت: دو نامزد در بازۀ زمانی دو ساعته پاسخ‌گوی پرسش‌ها در چارچوب محورهای فرهنگی و سیاسی خواهند بود.

بیوگرافی مهدی خسروی مجری مناظره

امشب مهدی خسروی اجرای مناظره را برعهده خواهد داشت. اما به این شکل که محمدصالح مفتاح دبیر ستاد انتخابات صداوسیما درباره آن توضیح داد. او گفت: مجری فعالانه‌تر در این مناظره سؤال می پرسد. سؤالات برای هر فرد به صورت اختصاصی‌سازی شده مطرح می‌شود و مبتنی بر دیدگاه‌هایی است که ارائه کرده یا از طریق ستادهای آنها اعلام شده است. محور سؤالات در اختیار نامزدها قرار گرفته اما خود سؤال‌ها را در اختیار نامزدها قرار ندادیم.

تلویزیون سعی دارد بعد از ۱۵ سال که فرصت مناظره رودرو پیش آمده بحث‌ها و موضوعات گفت‌وگو را به سمتِ جزئی‌تر شدن و پاسخ‌های جدّی‌تر ببرد. چرا که «مفتاح» این‌طور می‌گوید که “مناظره امشب با مناظره‌های قبلی تفاوت جدی دارد در این فرصتی که داریم تحرک بیشتری به مناظره می‌دهیم و به واسطه اینکه تعداد نامزدها کمتر است مناظره واقعی‌تری شکل می‌گیرد.”

موضوع امشب فرهنگی و سیاسی است؛ مهمترین مسائل از مردم اخذ شده و نامزدها درباره آن دیدگاه‌هایی دارند. همچنین مناظره فردا شب هم در حوزه اقتصادی است. در کنار آن البته به مسائل حکمرانی و اداره کشور هم پرداخته خواهد شد.در این میان موضوع معیشت حائز اهمیت است و سؤالات در این زمینه و دیگر موضوعات اقتصادی در حال تنظیم است تا فردا برای مناظره دوم آماده شود.

مفتاح همچنین به این نکته اشاره کرده که تلویزیون قرار است شبکه خبر۲ همچون دور اول انتخابات، کنش‌ها و فعالیت‌های میدانی دو نامزد را به‌صورت زنده پخش کند. همچنین برنامه رو به دوربین سعید جلیلی روز گذشته پخش شد و امشب قرار است از ساعت ۱۹:۳۰ برنامه رو به دوربین مسعود پزشکیان روی آنتن برود.

همچنین مستندهای جدید دو کاندید به تلویزیون برسد در زمان مقرر اعلام شده که روز سه‌شنبه باشد روی آنتن خواهد رفت. البته از روز گذشته مستندهای پخش شده دو کاندید بازپخش شده‌اند و فرصت‌های ۵ دقیقه‌ای هم در بخش‌های خبری برای این دو نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات درنظر گرفته شده که براساس عدالت رسانه‌ای روی آنتن خواهند رفت.

بر این اساس روز سه‌شنبه ۱۲ تیرماه پیش از آغاز مناظره دوم، پخش مستند نامزد ۲ که به مسعود پزشکیان اختصاص دارد، از ساعت ۱۹ الی ۱۹:۳۰ و پخش مستند نامزد ۱ که به سعید جلیلی اختصاص دارد، از ساعت ۲۰ الی ۲۰:۳۰ روی آنتن می‌روند. همچنین چهارشنبه، ۱۳ تیر نطق نامزد ۱ که به سعید جلیلی اختصاص دارد، به صورت زنده از ساعت ۱۹ الی ۱۹:۳۰ روی آنتن خواهد رفت. همچنین نطق نامزد ۲ نیز که به مسعود پزشکیان اختصاص دارد، زنده از ساعت ۲۰ الی ۲۰ و ۳۰ دقیقه پخش می‌شود.

جدول مناظره جلیلی و پزشکیان دور دوم انتخابات

صداوسیما در مهلت یک هفته‌ای تبلیغات دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری دو مناظره، دو مستند و دو برنامه زنده را پیش‌بینی کرده است. برنامه‌های تلویزیونی نامزدها در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۱ تا ۱۳ تیر از تلویزیون پخش می‌شود.

روز سه‌شنبه ۱۲ تیرماه شلوغ‌ترین روز تبلیغات تلویزیونی خواهد بود و علاوه بر مناظره دو مستند هم روانه آنتن می‌شود.

روز دوشنبه فقط مناظره در جدول پخش قرار گرفته و روز چهارشنبه نیز هم دو نامزد سخنرانی خواهند داشت.

چهارشنبه ۱۲ تیر نیز نطق نامزد ۱ به صورت زنده، از ساعت ۱۹ تا ۱۹:۳۰ و نطق نامزد ۲ به صورت زنده، از ساعت ۲۰ تا ۲۰:۳۰ پخش می شود.

پنجشنبه ۱۴ تیر تبلیغات ممنوع است و جمعه ۱۵ تیر مرحله دوم انتخابات برگزار می‌شود.

نظرات