بیوگرافی کبری فرخی بازیگر قدیمی و همسرش + زندگی شخصی و عکس جدید

0

بیوگرافی کبری فرخی بازیگر قدیمی و همسرش + زندگی شخصی و عکس جدید

کبری فرخی بازیگر سینما و تئاتر متولد ۱۰ دی ۱۳۴۴ است و در آثاری چون بچه های کوچه دوازدهم ، بابای خجالتی، مردان آنجلس، ایوب پیامبر و وصل نیکان ایفای نقش کرده است. در ادامه بیوگرافی کبری فرخی و الان کجاست و همسرش و آثار وی را در مجله حرف تازه می خوانید

بیوگرافی کبری فرخی

بیوگرافی کبری فرخی

کبری فرخی بازیگر سینما و تئاتر متولد ۱۰ دی ۱۳۴۴ است. او فارغ التحصیل رشته محیط زیست بوده و در آثاری چون بچه های کوچه دوازدهم ، بابای خجالتی، مردان آنجلس، ایوب پیامبر و وصل نیکان و اصحاب کهف ، «آپارتمان شماره‌ی ۱۳» ایفای نقش کرده است اما در حال حاضر فعالیتی در عرصه سینما ندارد و سال هاست از بازیگری کناره گیری کرده است.

سوابق

وی یکی از بازیگران قدیمی و با سابقه سینما و تلویزیون ایران است و در آثاری همچون فیلم “بچه های کوچه دوازدهم” و سریالهای “بابای خجالتی”، “مردان آنجلس”، “ایوب پیامبر” ، «آپارتمان شماره‌ی ۱۳» به عنوان بازیگر حضور داشته است.

کبری فرخی تحصيلات دانشگاهی را در رشته بهداشت محيط گذرانده و همزمان فعالیت هنری خود را در تئاتر دانشجويی دانشكده آغاز كرد و همين امر سبب ورود او به عرصه سينما و تلويزيون شد
خانم فرخی سابقه حضور در فیلم “بچه های کوچه دوازدهم” و سریالهای “بابای خجالتی”، “مردان آنجلس”، “ایوب پیامبر” را به عنوان بازیگر در کارنامه هنری خود دارد.

بیوگرافی کبری فرخی (1)

ازدواج و همسر کبری فرخی

از زندگی شخصی و خصوصی کبری فرخی و همسرش و فرزندان وی خبری منتشر نشده است.

فیلم ایوب پیامبر

کبری فرخی، بازیگر سینما و تلویزیون، در فیلم ابوی پیامبر فعالیت داشته است. فیلم ایوب پیامبر به کارگردانی و نویسندگی فرج‌الله سلحشور محصول سال ۱۳۷۲ است. مقام ايوب پيامبر در پيشگاه خداوند شيطان را دچار حسد می‌كند و مشيت الهی بر اين قرار می‌گيرد كه ايوب را با مشكلات بيازمايد. بلايایی مثل طوفان، زلزله، بيماری و قطحی قوم پيامبر را رو به نابودی می‌برد و به تدريج موجب روی گرداندن قوم از پيامبر می‌شود. پيامبر روزگار را با بيماری و تنگدسی سپری می‌كند. وقتی رحيمه، همسر ايوب، از دريافت طلبش از زنی نااميد می‌شود شيطان را در قالب مردی ملاقات می‌كند كه با وسوسه‌هايش چند تار موی او را در ازای قرصی نان طلب می‌كند. شيطان تارهای موی رحيمه را نزد پيامبر می‌برد و همسر او را به خيانت متهم می‌كند. ايوب پروردگار را به ياری می‌طلبد. چشمه‌ای آب از زير پای پيامبر جاری می‌شود و او و همسرش را جوان می‌كند. فرج‌الله سلحشور، کبری‌فرخی ، عطاءالله سلمانیان، اسرافیل علمداری، محمدرضا حافظی، سعید قائمی، اصغر شریف‌زاده و محمودرضا تیموریان در این فیلم مقابل دوربین رسول پیروی بازی کردند.

بیوگرافی کبری فرخی2

آثار فیلم و سریال

بچه های کوچه دوازدهم

۱۳۸۷

بابای خجالتی

۱۳۸۳
بازی پنهان

۱۳۷۹
مردان آنجلس

۱۳۷۵
ایوب پیامبر

بیوگرافی و عکس جدید کبری فرخی

کبری فرخی الان کجاست

بیوگرافی کبری فرخی 2

نظرات