راکی ربیت (RockyRabbit) رقیب جدید همستر +آموزش و راهنمای کامل بازی

0

راکی ربیت (RockyRabbit) رقیب جدید همستر +آموزش و راهنمای کامل بازی

بازی راکی ربیت (RockyRabbit) یکی از جدیدترین بازی های ایردراپ است که بسیار شبیه همستر کامنت است. نماد راکی ربیت خرگوش است و مانند بازی های دیگر باید سکه جمع کنید و امتیاز بگیرید. در ادامه اموزش کامل بازی راکی ربیت و مراحل و نحوه بازی کردن را به شما خواهیم گفت. با حرف تازه همراه باشید.

راکی ربیت 1

راکی ربیت چیست

حرف تازه- بازی راکی ربیت (RockyRabbit) رقیب جدید همستر کمبت است که اینروزها مورد توجه قرار گرفته و در یک روز بیش از ۱ میلیون عضو گرفته است و اعضایش در حال افزایش است.

Rocky Rabbit یک بازی جدید در تلگرام است که با کلیک کردن روی دکمه‌ها، توکن‌های بازی را استخراج می‌کنید. علاوه بر آن، امکان ماین کردن نیز در این بازی وجود دارد.
با خرید و ارتقای کارت‌های داخل بازی، می‌توانید سود خود را افزایش دهید و سکه‌های بیشتری را استخراج نمایید.
Rocky Rabbit به سرعت در حال جذب کاربران است و به نظر می‌رسد که یکی از ایردراپ‌های معتبر در آینده باشد.

آموزش کامل راکی ربیت /Rocky Rabbit ارز جدید تلگرام

ابتدا وارد لینک بازی RockyRabbit شوید و بازی استارت کنید.
Mine رو انتخاب میکنید.

راکی ربیت1

گزینه های (Fighter) و (Coach) و (Tournament) هر روز یک لول آپدیت کنید

گزینه claim جوایزی به شما می دهد را جمع آوری کنید

توجه: این جوایز هر ۲۴ ساعت اپدیت میشود)

RockyRabbit
آیا معتبر است؟

این پروژه توسط CoinMarketCap و پاول دروف مورد حمایت قرار گرفته است. با وجود چنین اعتباری توصیه می‌کنیم به هیچ عنوان این بازی را دست کم نگیرید. علاوه بر آن‌ها، بایننس و تلگرام نیز این ایردراپ را تایید کرده‌اند.

معرفی Rocky Rabbit

خرگوش سنگی یک ایردراپ جدید است که بر پایه بلاکچین طراحی شده و به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از ربات تلگرام، سکه‌های دیجیتال رایگان استخراج کنند و از آن‌ها سود ببرند. این ایردراپ شباهت زیادی به سایر بازی‌های استخراج دارد، اما با ویژگی‌های منحصر به فرد و جذاب خود، توانسته است توجه بسیاری از کاربران را جلب کند.

نظرات