بازیگر نقش تیام در فیلم تیام کیست؟ +‌بیوگرافی و عکس

0

مارال خدادادی بازیگر نقش تیام در فیلم تیام کیست؟ بیوگرافی

بازیگر نقش تیام در فیلم تیام مارال خدادادی از بازیگران با استعداد کشورمان است. او در نقش اصلی در نقش تیام دختری نوجوان در فیلم تیام بازی کرده است.

مارال خدادادی بازیگر نقش تیام در فیلم تیام کیست؟ بیوگرافی

مارال خدادادی ( تیام در فیلم تیام) متولد دهه هشتاد در اصفهان میباشد و سابقه بازی در فیلم تیام و سریال طعم طمع را در کارنامه هنری خود دارد .

بازیگر نقش تیام در فیلم تیام کیست؟ بیوگرافی
تیام دختر نوجوانی به همراه مادر نابینایش در یکی از روستاهای مناطق لُر نشین ایران زندگی می کند. تیام علاقه زیادی به تراندازی داشته و در این زمینه از تبحر بالایی نیز برخوردار است. او تمام تلاشش را می کند تا در مسابقات تیراندازی بزرگسالان شرکت کند و برای این کار تمرینات زیادی هم دارد. اما به علت شیوع کرونا این مسابقات لغو می شود. از سوی دیگر مادر تیام که زنی نابیناست به کرونا مبتلا شده است. تیام که پدرش را در دوران کودکی از دست داده، تمام تلاش خود را می کند که داروهای مادرش را از شهر گرفته و به او برساند و در نهایت هم موفق می شود.
بازی او در سریال طعم طمع دیده شد و مورد پسند واقع شد. این مجموعه روایتگر داستانی طنز و خانوادگی ست که به نویسندگی علی اکبر محلوجیان و کارگردانی امیر حسین عنایتی در اصفهان مقابل دوربین رفته است.

نظرات