مدل های شیک و مجلسی شینیون دم اسبی برای مهمانی ها + آموزش شینیون دم اسبی

0

شینیون دم اسبی : مدل موی دم اسبی جزو پرطرفدار ترین مدل مو های جهان است،خوبی این مد مو این است که برای هر مکانی و هرجایی می توان درست کرد و شیک هم شد. در حرف تازه با ما باشید.

شینیون دم اسبی

مدل های شیک و مجلسی شینیون دم اسبی برای مهمانی ها + آموزش شینیون دم اسبی

انواع شینیون دم اسبی مو :

مو دم اسبی با فرق کج :

سبکی است که در آن موها به صورت دم اسبی بسته می‌شوند اما با ایجاد فرقی کج بر روی سر، ظاهری متفاوت و نو به خود می‌گیرند. این سبک، ترکیبی از سنت و نوآوری است اضافه کردن اکسسوری‌های مو مانند تل‌های مزین به سنگ یا گل‌های زیبا می‌تواند زیبایی این سبک را دوچندان کند.

دم اسبی جلو خامه‌ای :

اشاره به سبکی دارد که در آن قسمت جلوی مو به شکل خامه‌ای و با حجم بیشتری طراحی می‌شود، در حالی که بقیه‌ی موها به صورت دم اسبی ساده جمع می‌شوند.

مدل دم اسبی فر :

این مدل راحت ترین و شیک ترین است زارا مو به حالت دم اسبی بسته می شود بسیار ساده اما پشت مو و به اصطلاح دم مو فر داده می شود . می توان جلوی موها را هم هر حالت و مدلی که زیباتر بود در آورد.

مدل مجلسی شینیون دم اسبی

این مدل مو معمولا سلیقه افرادی است که لباس های پشت باز دارند و می خواهند بدرخشند و البته برای روزهای گرم می خواهد مدل شیکی موهای خود را ببند و هم اینکه باز هم باشد پس دم اسبی را انتخاب می کنند.

شینیون دم اسبی فر

آموزش ۳ مدل پر طرفدار ترین دم اسبی ها :

پف دار  :

از یک اتوی فر استفاده کرده و موهای دم اسبی خود را فر نموده . این کار موجب شده است که حجم موهای او چندین برابر به‌نظر برسد. افزون بر این، جلوی موهای خود را هم مقداری پف‌دار کنید. این مدل مو یک مدل موی دم اسبی فر نیز محسوب می‌شود.

مدل پریشان:

جهت داشتن چنین موهایی مقداری نیاز به دست‌کاری آن‌ها دارید. سپس کمی شامپو خشک به موها بزنید.

موی برعکس انتهای مو :

در این مدل‌ کمی از موها را برای چتری جدا کرده و موهای خود را با ارتفاع بسیاری به‌طور دم اسبی ببندید. رشته‌ای از موها را به‌دور آن بپیچید. سپس، انتهای باقی موها را برگردانده و چتری‌های خود را به‌طور یک‌طرفه حالت دهید.

مدل موی دم اسبی

آموزش شینیون دم اسبی

شینیون مو

انواع شینیون دم اسبی

دم اسبی پف کرده

مدل شیک موی دم اسبی

نکات شینیون دم اسبی

همراه ما باشید

نظرات