فیلم سن پطرزبورگ ۲ + خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران

0

فیلم سن پطرزبورگ ۲ + خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران

فیلم سن پطرزبورگ ۲ به کارگردانی رامبد جوان و بازیگرانی همچون محسن تنابنده و پیمان قاسم خانی که نقش های اول را برعهده دارند به زودی پخش خواهد شد. برای فهمیدن داستان این فیلم و بازیگران دیگر این فیلم با حرف تازه همراه باشید.

سن پطرزبورگ ۲

خلاصه داستان سن پطرزبورگ ۲ 

سن‌پطرزبورگ۲

فیلم سینمایی سن پطرزبورگ ۲، به کارگردانی رامبد جوان، ادامه‌ای بر فیلم موفق و پرمخاطب سن پطرزبورگ است. در این قسمت، محسن تنابنده و پیمان قاسم‌خانی، همانند قسمت اول، نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند و حمید اعتباریان به عنوان تهیه‌کننده، پس از سال‌ها دوری، به دنیای سینما بازمی‌گرد. داستان فیلم حول محور دو خلافکار خرده‌پا می‌چرخد که از وجود گنجی با کلید عقاب دو سر، که میراث تزار روسیه است، باخبر می‌شوند و در تلاش برای به دست آوردن آن، با اتفاقاتی غیرمنتظره روبه‌رو می‌شوند. این فیلم، همانند قسمت اول، انتظار می‌رود که با داستانی پرکشش و شخصیت‌پردازی‌های جذاب، توجه مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کند. سن پطرزبورگ ۲، با توجه به سابقه درخشان قسمت اول و حضور عوامل موفق و شناخته‌شده، امیدوار است که بار دیگر در گیشه موفقیت‌های چشمگیری را کسب کند و مخاطبان را با خود به دنیایی از هیجان و خنده همراه سازد.

سن پطرزبورگ ۲

بیوگرافی بازیگران

بله، در فیلم سن پطرزبورگ ۲ بازیگران دیگری نیز حضور دارند. علاوه بر محسن تنابنده و پیمان قاسم‌خانی، بازیگرانی مانند امین حیایی، بهاره رهنما، شیلا خداداد، زهره کیانوش گرامی، سروش صحت، امید روحانی، اندیشه فولادوند، سید ابراهیم بحرالعلومی، نعیمه نظام‌دوست، اردشیر کاظمی، علی‌اصغر طبسی، مانی گلکاری و آرش تاج تهرانی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سن پطرزبورگ ۲

ادامه فیلم سینمایی پرمخاطب «سن‌پطرزبورگ» به کارگردانی رامبد جوان ساخته خواهد شد و محسن تنابنده و پیمان قاسم خانی بار دیگر نقش‌های اصلی این فیلم کمدی را بازی می‌کنند و حمید اعتباریان از تهیه‌کنندگان قدیمی سینما، تهیه‌کنندگی این سری را نیز به‌عهده دارد.
پیمان قاسم‌خانی نیز در حال حاضر نگارش این فیلم را شروع کرده است و احتمالا فیلمبرداری این کار پایان سال آغاز خواهد شد.

نظرات