بازیگر نقش پانته آ در سریال زخم کاری ۳ کیست + بیوگرافی و تصاویر جدید

0

نقش پانته آ در سریال زخم کاری ۳ : زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۶۰ بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است، او فارغ‌التحصیل رشتهٔ موسیقی کلاسیک در دانشگاه هنر تهران می باشد. در ادامه به بیوگرافی کامل تر به مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش پانته آ در سریال زخم کاری ۳ خواهیم پرداخت.

نقش پانته آ در سریال زخم کاری 3

ایشان زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۶۰ بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است، او فارغ‌التحصیل رشتهٔ موسیقی کلاسیک در دانشگاه هنر تهران می باشد.وی فعالیت خود را در سال ۱۳۶۸ با بازی در فیلم دزد عروسک‌ها آغاز کرد. او با بازی در نقش فریده در سریال روز حسرت به شهرت رسید.او خواهر بزرگتر ملیکا شریفی‌نیا و فرزند آزیتا حاجیان و محمدرضا شریفی نیا است.

او در سریال زخم کاری ۳ نقش وارث ریزآبادی ها و حاج عمو هست که در پی انتقام با مالک هم هست.

حواشی مهراوه شریفی نیا :

بعد از سریال کیمیا انتشار عکس های جنجالی و بی حجاب اش او را دچار حاشیه کرد، میزان انتقاد مردم به حدی شد که او چندین ماه شبکه اجتماعی خود را بست.وی در مصاحبه ای اعلام کرد گوشی اش هک شده و عکس ها لو رفته اند.

تا چند سال اخیر همواره از پوریا پورسرخ بعنوان همسر مهراوه شریفی نیا یاد می شد تا اینکه آقای پورسرخ اعلام کرد مهراوه مثل خواهرش است.

او به دلیل توانایی و استعداد خود در موسیقی در سال ۱۴۰۰ از داوران مسابقه استعداد یابی موسیقی بنام «بندی بازی»  بود.

وی طرفدار کاسیاس هست، او بهترین دروازه بان دنیاست که دیگر بازی نمی کند، خیلی دوستش دارد، بین تیم های خارجی هم طرفدار رئال مادرید هست.

یک آدم سرخورده سیاسی هست، سواد سیاسی ندارد و نه از پست پرده خبر دارد و نه خوشش می آید، جزو ۵۰ درصد خاموش هست و تنها یکبار سال ۸۸ رای داده.

طرفدار پرسپولیس است اما می گوید پرسپولیس زمان افشین قطبی را بیشتر دوست داشتم، الان با اینکه رغبت کمتری دارم ولی دربی را حتما می بینم.

مهراوه شریفی نیا در زخم کاری 3

همراه ما باشید

نظرات