بازیگر نقش مسعود در سریال حصیر سرد کیست + بیوگرافی کامل و تصاویر جدید

0

بازیگر نقش مسعود در سریال حصیر سرد کیست + بیوگرافی کامل و تصاویر جدید

بازیگر نقش مسعود در سریال حصیر سرد : مهیار مجیب متولد ۱۳۴۷ بازیگر نقش مسعود در سریال حصیر سرد است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه به بیوگرافی کامل تر مسعود در سریال حصیر سرد خواهیم پرداخت.

بازیگر نقش مسعود در سریال حصیر سرد

بازیگر نقش مسعود در سریال حصیر سرد

مهیار مجیب بازیگر نقش مسعود در سریال حصیر سرد متولد اسفند ۱۳۴۷ است. او بازیگر و مجری برنامه کودک و نوجوان اهل ایران است که با بازی در سریال حصر سرد در سال ۱۳۸۲ وارد بازیگری شد.

او پیش از بازی در سریال حصیر سرد در سریال آینه ایفای نقش کرده است. سریال حصیر سرد محصول سال ۱۳۸۲ به کارگردانی محمدرضا معینی می باشد که از روز ۶ تیرهر روز به روی آنتن شبکه آی فیلم رفته است،

بیوگرافی و عکس بازیگر نقش مسعود در سریال حصیر سرد

سوابق هنری وی

در واقع اولین نقش آفرینی او در سریال آینه در سال ۱۳۶۹ رقم خورد. او در برنامه رنگین کمان در نقش عمو نیما خوش درخشید. مهیار مجیب در فیلم‌های مربای شیرین،در به در ها، سلام بر فرشتگان، بازیگوشها، اینجا کجاست، برزنگی، دو روز با هم و سریالهای آنتن، زندگی، داستان های نوروزی، ورثه آقای نیکبخت نیز هنرنمایی کرده است.

او درباره کار با بچه ها می گوید: حدود ده سال دستیار خانم برومند بودم. ورودم هم به سازمان با کار کودک بود. واقعا از این ‌که برای بچه‌ها برنامه اجرا می‌کنم، خوشحالم. وقتی بچه‌ها می‌خندند از ته دل خوشحال می‌شوم. بچه‌ها هرگز نقاب به صورت نمی‌زنند و خودشان هستند. بنابراین ما هم به عنوان مجری برنامه‌های کودک باید همین گونه رفتار کنیم. من بچه‌ها را جدا از خودم نمی‌بینم و فاصله‌ای بین من و آنها وجود ندارد. با دقت به حرکات بچه‌ها نگاه می‌کنم تا از آنها یاد بگیرم که چگونه رفتار کنم، حتی وقتی خانواده‌ام را به پارک می‌برم مرتب بچه‌ها سراغم می‌آیند و در این مواقع من از همسر و فرزندانم عقب می‌مانم، اما با این وجود سعی می‌کنم به بچه‌ها خدمت کنم تا مبادا آنها ناراحت شوند.

خانواده

خانواده‌ام با این مساله کنار آمدند، اما خودم اذیت می‌شوم، چون وقتی همراه خانواده‌ام به تفریح می‌رویم بیشتر از آن که پیش خانواده‌ام باشم نزد بچه‌ها هستم.

البته برخی دوستان هنرمند این‌گونه برخورد نمی‌کنند و خیلی راحت به کسانی که مراجعه می‌کنند، می‌گویند الان زمان شخصی‌شان است، اما من نمی‌توانم به بچه‌ها نه بگویم. بچه‌ها مهیار مجیب را نمی‌شناسند، بلکه عمو نیما را دوست دارند. من هم باید سعی کنم با آنها همراهی کنم تا به تصویری که آنها از عمو نیما در ذهن‌شان ساختند، خدشه‌ای وارد نشود.

نظرات