بیوگرافی شراره سلیم بیات بازیگر و همسرش +‌زندگی شخصی و عکس جدید

0

بیوگرافی شراره سلیم بیات بازیگر و همسرش +‌زندگی شخصی و عکس جدید

شراره سلیم بیات متولد دهه ۶۰ در تهران، بازیگر، عروسک گردان و دوبلور اهل ایران است.ادامه بیوگرافی و اطلاعات شخصی شراره سلیم بیات بازیگر و همسرش را آماده کرده ایم. این بازیگر که در سریال حصیر سرد نقش زهرا را برعهده داشت سالهاست در عرصه هنر فعالیتی ندارد و خبری از وی نیست. با حرف تازه همراه باشید.

شراره سلیم بیات

بیوگرافی شراره سلیم بیات

شراره سلیم بیات متولد دهه ۶۰ در تهران، بازیگر، عروسک گردان و دوبلور اهل ایران است.

سوابق هنری

شراره سلیم‌بیات فعالیت هنری خود را از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرده است. او از سال ۱۳۸۵ عضو انجمن خانه تئاتر بوده و در زمینه‌های بازیگری، عروسک‌گردانی و دوبلوری فعالیت داشته است. شراره سلیم بیات با سریال کاکتوس در سال ۱۳۷۷ جلوی دوربین رفت و با سریال مزرعه کوچک در سال ۱۳۸۳ شناخته شد.

از جمله آثار هنری او می‌توان به فیلم‌های زن.مرد.زندگی، برگ سبز، حصیر سرد، استاد معمار و سریال‌های مزرعه کوچک، کاکتوس، هتل، ماجراهای حامد و مامان حمیده و مدار نقره‌ای اشاره کرد. خانم سلیم بیات همچنین به عنوان عروسک‌گردان در سریال “روبی و روبک” فعالیت داشته است.

شراره سلیم بیات

او سابقه حضور در فیلم کوتاه AM & PM و نمایش‌های رستم از شاهنامه رفت، تمام زنان اجنه‌ی شیخ محمود، خواب طولانی انارآباد، آهای دوستاتو بشناس، گنجشک اشی مشی، قصه‌های نقلی، کودک غریب، بهار اومد، بی بی چلچله را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

سریال حصیر‌سرد که در سال ۱۳۸۲ برای اولین بار از برنامه سیمای خانواده شبکه یک به نمایش درآمد، از تولیدات صدا و سیمای مرکز گیلان با حضور بازیگران بومی و غیر بومی است. این سریال در ۱۰ قسمت به کارگردانی محمدرضا معینی و نویسندگی بهزاد عشقی ساخته شده است.

ازدواج و همسرش

از زندگی خصوصی و زندگی شخصی وی خبری منتشر نشده است. اما مجرد است و هنوز ازدواج نکرده

شراره سلیم بیات

فعالیت های وی

شراره سلیم‍‌بیات یک هنرمند ایرانی است که در زمینه‌های بازیگری، عروسک‌گردانی و دوبلوری فعالیت دارد. او کار هنری خود را از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرده و سپس وارد عرصه تئاتر شده است.

شراره سلیم بیات در سریال‌هایی مانند کاکتوس، مزرعه کوچک، هتل، ماجراهای حامد و مامان حمیده و مدار نقره‌ای به ایفای نقش پرداخته است. همچنین در فیلم‌هایی چون زن.مرد.زندگی، برگ سبز و حصیر سرد نیز بازی کرده است.

از دیگر فعالیت‌های او می‌توان به حضور در فیلم کوتاه AM & PM و نمایش‌هایی مانند رستم از شاهنامه رفت، تمام زنان اجنه‌ی شیخ محمود، خواب طولانی انارآباد و آهای دوستاتو بشناس اشاره کرد. علاوه بر این، به عنوان عروسک‌گردان در سریال روبی و روبک فعالیت داشته است.

سریال حصیر سرد که در ژانر خانوادگی ساخته شده، یکی از آثار اخیر اوست که از شبکه آی فیلم پخش شده است. این سریال داستان پسری جوان به نام خداداد را روایت می‌کند که با مشکلاتی برای گذراندن زندگی خود مواجه می‌شود.

نظرات