بهترین هتل های کربلا کدام است؟

0

پس از واقعه عاشورا در سال ۶۱ هجری قمری صحرای کربلا جایگاه ویژه ای در بین شیعیان پیدا کرد. با شهادت امام حسین(ع) و یاران بزرگوارشان این واقعه به نماد ایثار، رشادت و از خودگذشتگی تبدیل شد. با گذشته سالیان بسیار از این واقعه همچنان صحرای کربلا که دیگر به شهر کربلا تبدیل شده است دارای ارزش های معنوی خواص در بین شیعه یان و همچنین مسلمان جهان می باشد.

امروزه سفر به کربلا به یکی از بهترین و با ارزش ترین سفر های زیارتی تبدیل شده است که هر ساله چه در ایام محرم و صفر و چه در بقیه طول سال زوار زیادی به این شهر سفر میکنند که تعداد مسافران ایرانی در این سفرها بسیار چشم گیر می باشد. یکی از مهم ترین چالش های اصلی مسافران ایرانی در سفر به کربلا یافتن اقامتگاه مناسب و با کیفیت در این شهر می باشد. شهر کربلا به دلیل حجم بالای ورود و خروج روزانه مسافران به این شهر دارای هتل های بسیار زیادی در سطح شهر می باشد.

هتل های کربلا را معمولا میتوان دردسته های مختلفی دسته بندی کرد، به طور مثال برخی از مسافرین به دنبال هتل های نزدیک به حرم هستند و برخی دیگر فقط هتل های پنج ستاره کربلا را طلب می کنند. برخی دیگر از مسافران کیفیت و قیمت کتر مد نظرشان می باشد که هتل های چهار ستاره مناسب این دسته از افراد می باشد. در کنار تمامی این موارد هتل های مورد نظر باید برای مسافران ایرانی از همه نظر مناسب باشد. امروز برای شما عزیزان پنج هتل مناسب کربلا را که برای مسافرانی ایرانی مناسب است را به ترتیب معرفی خواهیم کرد.

هتل کورال کربلا

یکی از هتل های مهم و چهار ستاره شهر کربلا هتل کورال می باشد. هتل کورال کربلا در خیابان الروضتین شهر کربلا واقع شده است که این هتل دست کمی از یک پنج ستاره ندارد. این هتل در ۱۰ طبقه یکی از هتل های لوکس این شهر به حساب می آید. هتل کورال با توجه به موقعیت مکانی در دسته هتل های نسبتا نزدیک به حرم قرار می گیرد به صورتی که فاصله این هتل تا حرم به صورت پیاده حدودا ۱۰ دقیقه می باشد.

هتل کورال به رستوران های با کیفیت کربلا و همچنین سیستم حمل و نقل عمومی این شهر دسترسی بسیار مناسبی را دارد. در کنار این دسترسی ها، هتل کوال انواع خدمات یک هتل چهار ستاره تاپ را به مهمانان خود ارائه می دهد. هتل کورال را میتوانید با قیمت حدودی ۲۵ دلار به بالا برای هر شب ررو کنید.

 هتل کورال کربلا

هتل ریحان کربلا

در میان هزاران هتل موجود در شهر کربلا هر وقت که نام هتل و اقامتگاه به زبان می آید بدون شک یکی از پیشنهادات هتل ریحان کربلا می باشد. هتل ریحان کربلا جزء تاپ ترین هتل های این شهر می باشد که با پنج ستاره در کنار اسم خود به یک برند بسیار قوری در این شهر تبدیل شده است. در هتل ریحان کربلا به هر نکته ای توجه کنید، فوق العاده است ؛ از ارائه خدمات به مهمانان تا پرسنل و موقیعیت مکانی , همه چیز در بهترین حالت خود می باشد.

هتل ریحان کربلا از نظر موقعیت مکانی به حرم مطهر چسپیده است و می توان این هتل را در دسته نزدیک ترین هتل ها به حرم قرار داد. شما میتوانید هتل ریحان کربلا را از قیمت حدودی ۸۰ دلار به بالا برای هر شب از طریق وبسایت گلگشت هتل رزرو نمایید.

هتل ریحان کربلا

هتل بارون کربلا

در کنار اسامی مشهور صنعت هتل داری کربـلا همیشه نام هتل بارون نیز شنیده می شود. هتل بارون کربـلا به صورت پنج ستاره به مهمان خود خدمات رائه می دهد. این هتل با داشتن سابقه درخشان و همچنین پرسنل مجرب همواره تجربه لذت یک اقامت مناسب را برای مهمانان خود فراهم کرده اند. هتل بارون کربـلا از نظر موقعیت مکانی در خیاان حسینیه شهر کربـلا قرار دارد.

از معایب این هتل فقط و فقط می توان به داشتن فاصله نسبتا زیاد با حرم (به نسبت هتل ریحان) اشاره کرد. از نظر فاصله مکانی باید گفت که هتل بارون تا مرقد امام حسین به صورت پیاده ۳۰ دقیقه و با اتوموبیل حدودا ۱۰ دقیقه فاصله دارد.

هتل بارون کربلا

هتـل قمر کربلا

در پاسخ کدام هتل کربلا برای اقامت مناسب است قطعا می توان هتل قمر کربلا را به مسافران پیشنهاد داد. هتل قمر کربلا یک هتل چهار ستاره است که چه از نظر کیفیت، چه قیمت و چه موقعیت مکانی یک گذینه ایده آل برای مسافران ایرانی به حساب می آید. هتل قمر کربلا در کنار فاصله نزدیک ۷ دقیقه ای تا حرم، خدمات بسیار مناسبی را به مهمانان خود ارائه داده است. همچنین این هتل بدلیل ۵ ستاره نبودن از قیمت مناسب تری نسبت به هتل های ۵ ستاره برخورار می باشد.

هتل قمر کربلا برای مسافران ایرانی بدلیل داشتن نیروی خدماتی و پرسنل فارس زبان یک گذینه بسیار مناسب به حساب می آید. این هتل با ذائقه و فرهنگ مردم ایران چه از نظر نظافت و چه از نظر قوانین بسیار سازگار می باشد و می توانید برای اقامت در دوران زیارت بسیار مناسب باشد.

هتـل الماس کربلا

از دیگر هتل های ۴ ستاره کربـلا می توان به هتل الماس اشاره کرد. هتل الماس کربـلا با توجه به تازه تاسیس بودن یکی از هتل های بسیار تمیز و با کیفیت به حساب می آید. هتل الماس کربـلا در فاصله ۵ دقیقه ای از حرم مطهر فاصله دارد که این فاکتور بسیار برای زائران با اهمیت می باشد.

هتل الماس کربـلا را میتوان با قیمت حدودی ۵۰ دلار به بالا به ازای هر شب رزرو کرد.

هتل الماس کربلا

ما سعی کردیم برای شما تعداد انگشت شماری از هتل های مناسب و با کیفیت کربـلا را در رنج هتل های چهار ستاره و پنج ستاره معرفی کنیم. این معرفی صرفا جهت تایید صد در صدی این هتل ها نبوده و پیشنهاد می کنیم قبل از رزرو هتل در سایت های مرجع که در این زمینه فعالیت دارند تحقیقات و مشاوره لازم را دریافت نمایید. یکی از وبسایت های مناسب که در زمینه رزرواسیون هتل های عراق فعالیت دارد گلگشت هتل می باشد که در سریع ترین زمان پاسخ سوالات شما را خواهند داد./۳۰۹۶۱۵

نظرات