مدل های جدید بلوز و دامن مجلسی زنانه و دخترانه شیک ویژه ۱۴۰۳ + نکات خرید

0

بلوز و دامن مجلسی زنانه : در مهمانی ها و مجالس زنانه پوشیدن یک بلوز و دامن زیبایی و جلوه خاصی می دهد به شما. به همین منظور ما در حرف تازه مدل ها و نکات خرید را برایتان آماده کرده ایم. همراهخ ما باشید.

بلوز و دامن مجلسی زنانه

مدل های جدید بلوز و دامن مجلسی زنانه و دخترانه شیک ویژه ۱۴۰۳ + نکات خرید

بلوز دامن مجلسی کی از بهترین استایل‌هایی به شمار می‌آید که مناسب هر خانم جوان یا مسنی است. در واقع این استایل هیچ محدودیت سنی ندارد. بلوز و دامن دخترانه مجلسی استایلی جذاب برای دختران نوجوان نیز است. البته در هنگام انتخاب مدل بلوز دامن دخترانه به طرح و رنگ آن باید دقت کنید. بلوز و دامن‌های فانتزی مناسب دختران نوجوان هستند. بلوز دامن مجلسی سنگ‌کاری شده، مرواریددوزی یا … نیز برای خانم‌های جوان و مسن گزینه بهتری است.

بلوز و دامن مجلسی

در انتخاب بلوز مناسب نباید نوع مراسم خود را نیز از یاد ببرید. شاید در مراسمی رسمی و خاص شرکت می‌کنید که به لباسی خاص نیاز است. در این صورت پیشنهاد می‌کنیم که سراغ شومیزهایی بروید که روی آن‌ها با مروارید یا سنگ ‌کار شده باشد.اما اگر صرفاً به دنبال بلوزدامن  شیکی هستید که طراحی ساده‌ای داشته باشد بهتر است به پارچه لباس‌ها بیشتر توجه کنید. بلوزهای مجلسی دوخته شده با پارچه‌های ساده و شیک مانند حریر، گیپور و دانتل بهترین انتخاب برای شما هستند.

بلوز و دامن زنانه

اندام‌های چاق باید سراغ رنگ‌های تیره بروند و اندام‌های لاغر رنگ‌های روشن را انتخاب کنند. تنها دلیل این امر این است که رنگ‌های روشن، زنده و براق عیوب اندام را بیشتر به نمایش می‌گذارند.اما در نهایت انتخاب با خودتان است؛ شاید شما هیچ وسواسی در مورد رنگ استایل خود نداشته باشید.

ست بلوز و دامن مجلسی

اگر در ست بلوز دامن  یکی از آن‌ها  طرح‌دار است، دیگری را ساده انتخاب کنید. به‌عنوان‌مثال، بلوزهای طرح‌دار را با دامن‌های ساده ست کنید که طرح بلوز به زیبایی به نمایش گذاشته شود. به‌این‌ترتیب استایل جذاب و شیکی برای خود خواهید ساخت.حتماً این نکته را در نظر داشته باشید که اگر قرار است بلوز خود را روی دامن بیندازید، دامنتان بلند و گشاد نباشد. در این صورت ست بلوز و دامن شما جلوه زیبایی نخواهد داشت. بهترین ترکیب با بلوزهای بلند، دامن‌های کلوش کوتاه یا راسته بلند است.یکی از استایل‌های زیبا بلوز دامن دخترانه شیک انتخاب تاپ یا بلوزی ساده به همراه دامنی گلدار است. به طور معمول دختران جوان به دامن‌های گل‌دار علاقه بسیاری دارند. در انتخاب مدل بلوز دامن مجلسی گلدار به این نکته دقت کنید که رنگ بلوز با رنگ گل‌های دامن یکسان باشد.

بلوز مجلسی

دامن مجلسی

راهنمای خرید بلوز و دامن مجلسی

مدل های ست بلوز و دامن

بلوز و دامن شیک

همراه ما باشید

نظرات