بازیگر نقش مازیار برادر پروانه در سریال لحظه گرگ و میش + بیوگرافی و تصاویر جدید

0

نقش مازیار در سریال لحظه گرگ و میش : ایلیار مومن زاده دهه ۶۰ بازیگر تئاتر و تلوزیون است. او بعد سال ها تلاش در عرصه بازیگری تئاتر توانست با سریال لحظه گرگ و میش خود را ثابت کند. در ادامه به بیوگرافی کامل تر به ایلیار مومن بازیگر نقش مازیار در سریالحظه گرک و میش خواهیم پرداخت.

نقش مازیار برادر پروانه در سریال لحظه گرگ و میش

بازیگر نقش مازیار برادر پروانه در سریال لحظه گرگ و میش + بیوگرافی و تصاویر جدید

ایلیار مومن زاده دهه ۶۰ بازیگر تئاتر و تلوزیون است. او بعد سال ها تلاش در عرصه بازیگری تئاتر توانست با سریال لحظه گرگ و میش خود را ثابت کند. او در این سریال با اینکه نقش کوتاهی داشت اما به قدیر نقش منفی خود را نشان داد که این حس را به خوبی به مخاطبان نشان داد. ناگفته نماند او در فیلم تجریش ناتمام بازی کرده است.

او در این سریال که صرفا به دنبال مادیات است و مثل خواهرش حاضر بر سر خون مادر معامله کند. در حالی  اول بر خلاف خواهرش حاضر به دادن رضایت نبود اما چون آدم مادی هست این کار را کرد و بعد مشخص شد خواهر خودش یعنی پروانه را هم گول زده.

درباره انتخاب نقش او می توان گفت همایون اسعیدیان که در این مجموعه بازیگران تئاتر و بازیگرانی را معروف نیستند را انتخاب کرده مانند ایلیار مومن زاده.

این بازیگر به تازگی عکسی از خودش وایرال کرده که نشان از تغیر چهره عجیب می دهد.

بیوگرافی همایون اسعیدبان :

زاده ۲۵ بهمن ۱۳۳۷، اصفهان کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس، دستیار کارگردان، برنامه‌ریز، مشاور تولید و عکاس ایرانی است. او در سال ۱۳۵۹ در ۲۲ سالگی به عنوان بازیگر، تجربه کوتاهی با فیلم «گفت هر سه نفرشان» به دست آورد. وی فعالیت در سینمای حرفه‌ای را در سال ۱۳۶۵ با عکاسی فیلم دبیرستان آغاز کرد. در سال ۱۳۶۶ در کنار عکاسی وارد برنامه‌ریزی و دستیاری کارگردان شد و در ده‌ها پروژه تجربه‌های گرانبهایی به دست آورد و از سال ۱۳۶۸ شروع به نوشتن فیلمنامه کرد و نخستین فیلم خود نیش را در سال ۱۳۷۳ کارگردانی کرد.

ایلیار مومن زاده در لحظه گرگ و میش

همراه ما باشید

نظرات