مدل های جدید پیراهن مجلسی مشکی زنانه و دخترانه ویژه ۱۴۰۳ + راهنمای خرید

0

پیراهن مجلسی مشکی زنانه : در واقع همه رنگ لباس مجلسی شیک و زیباست اما رنگ مشکی جذابیت خاص خودش را دارد از جمله اینکه همه ی افراد هم آن را دوست دارند. در ادامه همراه حرف تازه باشید.

پیراهن مجلسی مشکی

مدل های جدید پیراهن مجلسی مشکی زنانه و دخترانه ویژه ۱۴۰۳ + راهنمای خرید

پیراهن مشکی مجلسی اندام فرد را لاغرتر و کشیده‌تر نشان می‌دهد و با پنهان‌کردن نقص‌های بدن، در مجالس باعث جذابیت و زیبایی افراد می‌شود. این پیراهن ساده برای استفاده در مجالس نیمه‌رسمی و رسمی گزینه مناسبی است

پیراهن مجلسی مشکی زنانه

جنس پارچه تاثیر زیادی روی نحوه نشستن لباس روی بدن دارد پس در انتخاب آن باید دقت زیادی صورت گیرد. جنس‌های معمول پنبه، پلی استر، لینن و ابریشم است که هر یک کارکرد خاص خود را دارد. لباس نخی سبک و نرم است و برای مهمانی‌های بهار و تابستان مناسب است. لباس پلی استر بادوام و ضد رطوبت است و چروک نمی‌شود و برای هوای مرطوب و بارانی انتخاب خوبی است. لینن خنک و سبک است و انتخاب خوبی برای روزهای گرم خواهد بود. ابریشم نرم و با ودام و شیک است و برای همه شرایط آب و هوایی مناسب است.

پیراهن مشکی مجلسی

در آرایش خود از رژ و سایه زرشکی برای آرایش صورت خود استفاده نمایید. اگر رنگ های نود را برای میکاپ یک دورهمی و میهمانی دوستانه انتخاب کرده اید، می توانید با پوشیدن کت های زیبا با رنگ های کرم، قهوه ای، کاراملی و یا حتی سفید، شیک پوشی خود را به رخ بکشید.

مدل های پیراهن مجلسی مشکی

پیراهن مشکی زنانه با کفش پاشنه بلند قرمز یک جذابیت در شما ایجاد می کند، با کفش پاشنه سه سانتی سفید هم باعث دیدنی تر شدن شما می شود. پس نگران انتخاب رنگ نباشد. فقط تمرکز خود را بر روی همخوانی و هماهنگی رنگ ها بگذارید.

راهنمای خرید پیراهن مجلسی مشکی

نکته مهم و آخر :

حتما آن را مناسب با سایز خود انتخاب کنید. با این تفکر که رنگ مشکی باعث لاغر تر نشان دادن شما می شود، سعی نمایید تا سایزی را مناسب با بدنتان انتخاب کنید.

پیراهن مشکی زنانه

پیراهن مجلسی مشکی کوتاه

قیمت پیراهن مجلسی مشکی

نکات خرید پیراهن مشکی

لباس مجلسی مشکی شیک

همراه ما باشید

نظرات