بیوگرافی و شغل فرزندان مسعود پزشکیان + عکس دختر و پسران او

0

بیوگرافی و شغل فرزندان مسعود پزشکیان + عکس دختر و پسران او

فرزندان مسعود پزشکیان به نام‌های زهرا، یوسف و مهدی است. برای اینکه با بچه ها وی و شغل آنها آشنا شوید می توانید با ما همراه باشید تا توضیحات کامل را مشاهده کنید.

فرزندان مسعود پزشکیان

فرزندان پزشکیان چه کاره اند؟

برای شروع پاسخ به این سوال، بهتر است ابتدا به این مسئله اشاره کنیم که هیچ یک از فرزندان پزشکیان در تحصیل راه پدر و مادر مرحومشان را ادامه نداده و رشته پزشکی نخوانده اند.

فرزندان مسعود پزشکیان

مسعود پزشکیان ۴ فرزند، سه پسر و یک دختر دارد. یکی از پسران او در سانحه تصادف درگذشت و در حال حاضر ایشان یک دختر و دو پسر دارد.

شغل داماد، عروس و فرزندان مسعود پزشکیان

از آنجایی که نام فرزندان مسعود پزشکیان در روزهای اخیر ترند شده، این بخش از حرف تازه به معرفی مختصر و ارائه عکس فرزندان پزشکیان (دختر و پسران پزشکیان) اختصاص داده ایم.

مسعود پزشکیان، در دوران انقلاب فرهنگی، زندگی مشترک خود را آغاز کرد. اما متاسفانه، در سال ۱۳۷۳، این پیوند با فقدان همسرش در یک تصادف تلخ پایان یافت.

در این حادثه ناگوار، همسر وی به همراه یکی از فرزندانشان از جهان رخت بربستند و پزشکیان پس از این اتفاق، تصمیم به ازدواج مجدد نگرفت.

پزشکیان در مورد ازدواجش می‌گوید: با همسرم هم دانشگاهی و هر دو عضو انجمن اسلامی بودیم، آن زمان فقط دو نفر از دانشجویان دختر در دانشگاه چادری بودند و یکی از آن‌ها همسرم بود. وقتی با انقلاب فرهنگی دانشگاه‌ها تعطیل شد، از او خواستگاری کردم و خیلی راحت و ساده با مهریه یک جلد قرآن مجید، یک جلد مفاتیح الجنان و یک شاخه نبات ازدواج کردیم و زندگی دانشجویی خود را ادامه دادیم.

من که یک دختر و دو پسر داشتم، ادامه زندگی پس از مرگ همسرم خیلی سخت بود، اما به خاطر بچه‌ها تصمیم گرفتم تنها بمانم، چون ممکن بود بچه‌ها راحت با این موضوع کنار نیایند.

فرزندان پزشکیان کجا هستند؟

طبق اطلاعات موجود، تمامی فرزندان و اعضای خانواده مسعود پزشکیان در ایران هستند.

شغل فرزندان وی

فرزندان مسعود پزشکیان، سیاستمدار و پزشک ایرانی، هر یک مسیر تحصیلی و شغلی متفاوتی را دنبال کرده‌اند. زهرا پزشکیان، دختر ایشان، با مدرک کارشناسی ارشد در رشته پتروشیمی، در شرکت جم فعالیت می‌کند. مهدی پزشکیان، پسر کوچکتر، در حال اتمام تحصیلات دکتری در رشته برق کنترل است و به نظر می‌رسد در همین حوزه مشغول به کار شود.

داماد مسعود پزشکیان کیست؟

بدلیل وایرال شدن اسامی فرزندان پزشکیان، اشاراتی به همسر زهرا پزشکیان نیز شده است؛ حسن مجیدی داماد آقای پزشکیان، کارشناس ارشد مالی داشته و در همین زمینه فعالیت دارد.

شغل زهرا پزشکیان دختر مسعود پزشکیان

یکی از معروف ترین چهره های خانواده پزشکیان کاندید، دختر پزشکیان زهرا است که فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته پتروشیمی از دانشگاه شریف بوده و در حال حاضر مشغول فعالیت در شرکت جم است.

شغل مهدی پزشکیان

اطلاعات منتشر شده درباره مهدی، پسر کوچک مسعود پزشکیان بیشتر در زمینه تحصیلات وی بوده که به احتمال زیاد در همین زمینه نیز مشغول فعالیت است. او در حال گذراندن پایان‌نامه در مقطع PHD در رشته برق کنترل است.

یوسف پزشکیان پسر مسعود پزشکیان

پسر بزرگ مسعود پزشکیان یوسف نام دارد که صاحب مدرک PHD فیزیک از دانشگاه شریف بوده و در حال حاضر عضو هیات علمی دانشگاه سهند است.

داماد مسعود پزشکیان کیست؟

بدلیل وایرال شدن اسامی فرزندان پزشکیان، اشاراتی به همسر زهرا پزشکیان نیز شده است؛ حسن مجیدی داماد آقای پزشکیان، کارشناس ارشد مالی داشته و در همین زمینه فعالیت دارد.

درباره عروس های مسعود پزشکیان

حورا نام یکی از عروس های دکتر پزشکیان بوده که در حال حاضر دانشجوی ارشد شیمی است.

فاطمه، عروس دیگر خانواده پزشکیان نیز کار‌شناسی ارشد حقوق دارد و میتوان گفت زمینه فعالیت و شغل عروس پزشکیان در این حوزه است.

نظرات