بیوگرافی دکتر شعله توکلی فوق تخصص ریه + دلیل فوت او

1

دکتر شعله توکلی، متخصص داخلی و فوق تخصص اختلالات ریوی بودند. متأسفانه، در خبرها امده است که ایشان فوت کردند. برای اینکه با بیوگرافی ایشان آشنا شوید ما را همراهی کنید.

دکتر شعله توکلی

بیوگرافی دکتر شعله توکلی

ایشان به عنوان متخصص داخلی و فوق تخصص اختلالات ریوی شناخته می‌شدند. این نشان می‌دهد که ایشان تحصیلات پزشکی عمومی را به پایان رسانده و سپس در رشته تخصصی داخلی و فوق تخصص ریه ادامه تحصیل داده‌اند. معمولاً، فرایند تحصیل در این حوزه‌ها شامل چندین سال تحصیل پزشکی عمومی، دوره تخصصی و سپس دوره فوق تخصص است.

دلیل فوت

دلایل فوت دکتر شعله توکلی، متخصص داخلی و فوق تخصص ریه، به طور واضح مشخص نیست. با این حال، گزارش‌هایی وجود دارد که به مسائلی مانند فشار کاری بالا، شرایط کاری دشوار اشاره می‌کنند .

پیام تسلیت رئیس بیمارستان شریعتی

پیام تسلیت رئیس بیمارستان شریعتی به مناسبت درگذشت دکتر شعله توکلی شیراجی دستیار فوق تخصصی بخش ریه
دکتر احمدرضا جمشیدی در پیامی در گذشت دکتر شعله توکلی شیراجی را تسلیت گفت.

خبر اندوه بار درگذشت دکتر شعله توکلی شیراجی، موجب تأثر و تألم گردید و از دست دادن ایشان، غم بزرگی است بر پیکر بیمارستان شریعتی و یاد ایشان برای همیشه برقلب و ذهن ما نقش خواهد بست.

ضمن ابراز مراتب تسلیت و همدردی با خانواده معزز ایشان، اساتید محترم و کارکنان بیمارستان، برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

دکتر احمدرضا جمشیدی

رئیس بیمارستان شریعتی

1 دیدگاه در “بیوگرافی دکتر شعله توکلی فوق تخصص ریه + دلیل فوت او

  1. سالار گفت:

    خبر شوکه کننده ای بود.خیلی ناراحت کننده بود.

نظرات