جدیدترین مدل های شال سبز برای سادات و سید ویژه سال ۱۴۰۳ + نکات خرید شال سبز

0

شال سبز : شال سبز نماد پاکی و صلح و البته نماد سادات و سید ها در روز عید غدیر است . به همین جهت حرف تازه مدل های شیک شال سبز همراه با راهنمای خری را برایتان آماده کرده. همراه ما باشید.

شال سبز

جدیدترین مدل های شال سبز برای سادات و سید ویژه سال ۱۴۰۳ + نکات خرید شال سبز

نحوه ست با شال سبز :

با رنگ صورتی :

شما می‌توانید از طیف‌های روشن تا تیره قرمز برای ست کردن با سبز استفاده کنید. اما در نظر داشته باشید که اگر در این استایل به یک میزان استفاده شده باشد، جلوه خوبی نخواهد داشت .از طیف‌های متناسب قرمز برای ست شدن، طیف روشن قرمز یعنی صورتی‌های ملایم است. صورتی ملایم به همراه سبز روشن و کیف و کفش، استایل کژوال و شیکی را برای استفاده روزمره و قدم زدن در خیابان‌ها فراهم می‌کند.

نحوه ست با شال سبز

ست کرم :

تصور کنید یک کت کرم با رگه‌های طلایی را با یک شال ابریشمی سبز در طیف متوسط یا کمی تیره پوشیده اید؛ این همان ترکیبی است که برای مراسم‌های رسمی و مجلسی بهترین گزینه خواهد بود. برای تکمیل این ست می‌توانید از رنگ‌هایی مانند بژ، نسکافه‌ای و شکلاتی کمک بگیرید.

رنگ سفید :

تلفیق این دو رنگ کنارهم نمادی از لطافت، پاکی، معصومیت، تمیزی و تازگی را ایجاد می‌کنند. اگر به دنبال استایلی آرامش بخش، روحانی و نچرال هستید، این ترکیب را حتماً امتحان کنید. به این ترکیب می‌توانید رنگ‌های پاستلی مانند سبز نعنایی، آدامسی، صورتی ملایم و آبی آسمانی را اضافه کنید همچنین برای عید غدیر انتخاب این دو رنگ بسیار شیک است.

شال سبز سیدی

با رنگ زرد

یکی از بهترین ترکیبات می‌تواند استفاده از همین قانون همجوار باشد. سبز و رنگ استایل شما را گرم و لطیف نشان می‌دهد. درخشندگی زرد در کنار تازگی و طراوت به خوبی هماهنگ می‌شود و جذابیت استایل‌تان را چند برابر می‌کند. انتخاب یک جوراب، گردنبند ویا انگشتر قرمز با این ست، استایل شما را تکمیل می‌کند.

شال سبز یرای سادات

نحوه ست شال سبز

راهنمای خرید شال سبز

شال سبز شیک

شال سبز ساده

شال سبز طرح دار

ست شال سبز با کرم

همراه ما باشید

نظرات