بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم شاخه گلی برای عروس با نقش +‌ عکس و خلاصه داستان

0

فیلم شاخه گلی برای عروس : خلاصه داستان و معرفی و بیوگرافی بازیگران این فیلم با اسامی و عکس ها و نقش های هنرپیشه های آن همراه با اسامی عوامل با بازی سید جواد رضویان،حدیث فولادوند،مجید صالحی و… در ادامه مطلب میخوانید.

فیلم شاخه گلی برای عروس

این فیلم به کارگردانی قدرت‌ الله صلح‌ میرزایی و تهیه‌کنندگی محسن وزیری محصول سال ۱۳۸۳ در ژانر طنز،اجتماعی و خانوادگی است. این فیلم در سال ۱۳۸۳ اکران شد و مورد توجه قرار گرف به طوری که چندین بار از شبکه های گوناگون پخش شد.

خلاصه داستان

سلطان‌علی دل در گرو دختری به نام آزیتا دارد و هدفش ازدواج با اوست. سلطان‌علی در توافقی با ناصر دایی او، قول داده بود که اگر این ازدواج سر بگیرد، در عوض زمین‌هایش را در روستا به ناصر می‌فروشد. از طرفی آزیتا که دختر ثروتمندی است، مردی به نام سعید را دوست دارد و می‌خواهد با او ازدواج کند ولی….

خلاصه فیلم شاخه گلی برای عروس

اسامی بازیگران شاخه گلی برای عروس با نقش

سید جواد رضویان

زادهٔ ۶ مرداد ۱۳۵۳ بازیگر، کارگردان و خواننده ایرانی است. او از سال ۱۳۷۳ در عرصه بازیگری مشغول به کار شده‌است. او با مجموعه سیب خنده به تلویزیون آمد؛ ولی با مجموعه پاورچین به موفقیت رسید و در جایزه بزرگ به شهرت بیشتری رسید.وی تاکنون در چند تله‌ فیلم نیز بازی کرده و تا به حال چند آلبوم نیز بیرون داده‌است که آخرین آن کار آن با نام لحاف‌ دوزی است.

بازیگران شاخه گلی برای عروس

حدیث فولادوند

زاده ۲۰ دی ۱۳۵۶ در تهران هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او در مجموعه‌های تلویزیونی سال‌های خاکستری، دیوار شیشه‌ای، معصومیت ازدست‌رفته بازی کرده‌است. وی در سال ۱۳۸۹ با رامبد شکرابی ازدواج کرد اما در سال ۱۴۰۰ از او جدا شد.

عوامل فیلم شاخه گلی برای عروس

حدیث فولادوند در فیلم شاخه گلی برای عروس

دیگر عوامل

متاسفانه اطلاعاتی در دسترس نیست

نظرات