نحوه بازکردن کارت های قفل شده همستر کامبت امروز ۳ تیر ۱۴۰۳

0

برای بازکردن کارت های قفل شده همستر کامبت امروز ۳ تیر ۱۴۰۳، (کارت Security team از بخش PR&Team، کارت Prediction markets از بخش Markets، کارت Licence Vietnam از بخش Legal معمولاً نیاز به انجام دادن برخی از فعالیت‌ها یا رسیدن به سطوح خاصی در بازی است. در ادامه یکسری روش برای بازکردن قفل ها معرفی کرده ایم، پس با ما همراه باشید.

نحوه بازکردن کارت های قفل شده همستر کامبت

نحوه بازکردن کارت های قفل شده همستر کامبت ۳ تیر ۱۴۰۳

معمولا سمت راست پایین هر کارت روش آزاد شدن کارت‌های همستر کامبت نوشته شده است. اگر دعوت از دوستان نباشد خیلی راحت با افزایش لول کارت‌های دیگر قفل باز می شود.

فقط دقت کنید که هرکارت برا باز شدن قفلش به یه چیز نیاز داره که برا هرکدوم زیر خودش نوشته که چیکار کنید مثلا تو این پست که آموزش دادیم برای باز شدن قفل کارت Meme coin باید کارت influencer رو پیدا میکردیم و لول ۱۰ میکردیم.

آیا می‌توانم کارت‌های قفل شده را خریداری کنم؟

بله، شما می‌توانید کارت‌های قفل شده را در بازی همستر کامبت خریداری کنید. برای این کار، نیاز به ارتقاء ویژگی‌های خاصی در بازی دارید تا امکان خرید کارت‌های جدید برای شما فراهم شود. به عنوان مثال، برخی کارت‌ها پشت سطوح ارتقای کارت‌های موجود قفل هستند و شما باید ویژگی‌های مربوطه را به سطح مورد نیاز ارتقا دهید. همچنین، ممکن است برای باز کردن برخی کارت‌ها نیاز به دعوت دوستان از طریق لینک دعوت در بازی باشد.

استفاده از سکه‌های درون بازی که با انجام بازی به دست می‌آورید، برای ارتقا ویژگی‌ها و خرید کارت‌ها استفاده می‌شود.

بازکردن کارت های قفل شده همستر ۳ تیر ۱۴۰۳

بازکردن کارت های همستر

از دیروز برای زدن daily combo در همستر کار خیلی راحتتر شده است. از بالای صفحه در ظاهر جدید راحت می توانید دسترسی داشته باشید.

کافی است بعد از رفتن به منو کارت هایی که اینجا راس ساعت اعلام میکنیم را پیدا کنید و اگر برای باز شدن قفل پیش نیاز داشت انجام دهید.

معمولا سمت راست پایین هر کارت روش آزاد شدنش نوشته شده است. اگر دعوت از دوستان نباشد خیلی راحت با افزایش لول کارت‌های دیگر قفل باز می شود.

چگونه ویژگی‌های بازی را ارتقاء داده و توکن اجتماعی بدست آورم؟

برای ارتقاء ویژگی‌های بازی همستر کامبت و کسب توکن اجتماعی، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. ارتقاء کارت‌ها: برخی کارت‌ها نیاز دارند تا شما ویژگی‌های خاصی را در بازی ارتقا دهید تا بتوانید آن‌ها را خریداری کنید.
  2. انجام ماموریت‌های روزانه: با انجام ماموریت‌های روزانه می‌توانید سکه‌های بیشتری کسب کنید که برای ارتقاء ویژگی‌ها استفاده می‌شوند.
  3. دعوت از دوستان: برای باز کردن برخی کارت‌ها ممکن است نیاز به دعوت دوستان از طریق لینک دعوت در بازی باشد.
  4. باز کردن قفل کارت‌ها: برای باز کردن قفل کارت‌ها، باید به دنبال نماد قفل کوچک با یک عدد در کنارش باشید که نشان‌دهنده سطح ارتقاء مورد نیاز برای باز کردن آن کارت است.
  5. استفاده از سکه‌های درون بازی: برای ارتقاء ویژگی‌ها، از سکه‌های درون بازی که با انجام بازی به دست می‌آورید استفاده می‌شود.
  6. مراجعه به منابع آموزشی: برای دریافت راهنمایی بیشتر و گام به گام، می‌توانید به ویدیوهای آموزشی مراجعه کنید که نحوه باز کردن کارت‌های قفل شده و ارتقاء ویژگی‌ها را توضیح می‌دهند.

با دنبال کردن این مراحل، می‌توانید ویژگی‌های بازی را ارتقا دهید و توکن‌های اجتماعی مورد نیاز برای پیشرفت در بازی را کسب کنید.

نظرات