فصل دوم سریال جنگل آسفالت لو رفت +‌جزئیات زمان پخش

0

فصل دوم سریال جنگل آسفالت از تاریخ ۱۰ تیر آغاز به فیلمبرداری خواهد کرد. تهیه‌کننده سریال، اسماعیل عفیفه، در مصاحبه‌ای اعلام کرده که فیلمنامه اولیه برای ۲۵ قسمت نوشته شده بود، اما فصل اول با ۱۲ قسمت به پایان رسید. او همچنین توضیح داد که فیلمبرداری بر اساس این ۱۲ قسمت اول برنامه‌ریزی شده و دلیل آن این بوده که بازیگران بتوانند ارتباط بهتری با داستان برقرار کنند و همچنین تا بازخوردهای فصل اول را دریافت و در ویرایش نهایی فیلمنامه فصل دوم اعمال کنند.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، فصل دوم با تغییراتی در عوامل تولید و با حضور بازیگران اصلی فصل اول، که قرارداد آن‌ها شامل هر دو فصل بوده، پیش‌تولید خود را آغاز کرده است. انتظار می‌رود که فصل دوم در مرداد ماه ۱۴۰۳ پخش شود.

فصل دوم سریال جنگل آسفالت

فصل دوم سریال جنگل آسفالت

بازیگرانی که در فصل دوم سریال جنگل آسفالت حضور خواهند داشت عبارتند از:
– نوید محمدزاده
– امیر جعفری
– مریلا زارعی
– فرشته حسینی
– علیرضا جعفری
– ریما رامین‌فر
– نازنین فراهانی
– مجید آقاکریمی
– دیبا زاهدی

این بازیگران در کنار دیگر هنرمندان، به ایفای نقش در این سریال خواهند پرداخت.

فصل دوم جنگل آسفالت کی پخش می‌شود؟

تصویربرداری فصل دوم سریال جنگل آسفالت از تاریخ ۱۰ تیر آغاز شده. اما جزئیات دقیق مکان‌های تصویربرداری در دسترس نیست. با این حال، معمولاً تصویربرداری سریال‌ها در لوکیشن‌های متنوعی انجام می‌شود تا به بهترین شکل ممکن داستان را روایت کنند.

فصل اول چه محبوبیت و استقبالی داشت؟

فصل اول سریال جنگل آسفالت با استقبال خوبی روبرو شد و نقدهای متفاوتی دریافت کرد. این سریال که از نوروز ۱۴۰۳ شروع به پخش شد، به دلیل نقش‌آفرینی بازیگران مطرح و داستان جذابش، توجه زیادی را به خود جلب کرد. با این حال، برخی از نقدها به بازی ضعیف تعدادی از بازیگران اشاره کرده و از کلیشه‌ای بودن برخی بخش‌های داستان انتقاد کردند. در کل، سریال با امتیاز ۷٫۲ از ۱۰ در برخی پلتفرم‌ها ارزیابی شده و به نظر می‌رسد که مخاطبان منتظر فصل دوم هستند تا ببینند داستان چگونه ادامه پیدا می‌کند.

تهیه کننده درباره پایان بندی سریال و اینکه مخاطب منتظر نوعی سرانجام کاراکترها در قسمت آخر است، بیان کرد: یکی از گره‌های داستان که گم شدن دلارها بود تا حدودی گشوده شد اما بیننده با پایان فصل یک منتظر پی بردن به دلایل این اتفاق‌ها است که البته موضوع فصل دوم است. همه سریال‌های استاندارد از این مدل قصه گویی استفاده می‌کنند به نحوی که با گشودن یک گره، گره‌های دیگری در قصه ایجاد می‌شود و از این حیث «جنگل آسفالت» نیز کاری استاندارد است.

نظرات