بیوگرافی محمد حجی شهردار بندر ریگ + علت درگذشت

0

محمد حجی، شهردار بندر ریگ، متاسفانه در اثر حادثه آتش‌سوزی منزل شخصی خود در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ درگذشت. او از سال ۱۴۰۰ با رأی اکثریت آرا اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار انتخاب شده بود.  مرحوم حجی دارای مدرک مهندسی در رشته برق با گرایش کنترل و ابزار دقیق، کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی بود. در زمان تصدی شهرداری، او خدمات مهمی را در جهت آبادانی بندر ریگ انجام داد. بندر ریگ از توابع شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

محمد حجی

تحصیلات محمد حجی

محمد حجی، شهردار فقید بندر ریگ، دارای مدرک مهندسی برق با گرایش کنترل و ابزار دقیق بود. او همچنین در رشته حقوق تحصیل کرده و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی را نیز دارا بود. تحصیلات تخصصی او در زمینه‌های فنی و مدیریتی، به او امکان داد تا در زمان تصدی شهرداری، خدمات ارزشمندی را برای آبادانی بندر ریگ ارائه دهد. متاسفانه، او در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ در اثر حادثه آتش‌سوزی منزل شخصی خود درگذشت.

علت درگذشت

دکتر سیدحسین موسوی گفت: در صبح روز جمعه طی تماس با اورژانس مبنی بر انفجار کپسول و آتش سوزی در یک واحد مسکونی در باغ زهرا بوشهر، تیم عملیاتی اورژانس بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: پس از ارزیابی صحنه توسط همکاران عملیاتی اورژانس در محل حادثه مشخص شد که دو نفر بر اثر انفجار کپسول گاز و بدنبال آن آتش سوزی، دچار حادثه شدند.

شهر بندر ریگ از توابع شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

محمد حجی، شهردار بندر ریگ، در تاریخ ۱ تیر ۱۴۰۳ به دلیل حادثه آتش‌سوزی در منزل شخصی خود درگذشت. این حادثه در شب پنج‌شنبه رخ داد و متاسفانه منجر به فوت ایشان شد. گزارش‌ها حاکی از آن است که آتش‌سوزی در منزل شخصی او به سرعت گسترش یافته و علی‌رغم تلاش‌های نیروهای امدادی، جان او را گرفت. محمد حجی از سال ۱۴۰۰ با رأی اکثریت آرا اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار انتخاب شده بود. او به عنوان یک مدیر توانمند، خدمات مهمی را برای آبادانی بندر ریگ انجام داده بود.

نظرات