خلاصه داستان و اسامی بازیگران فیلم پاچوا (هندی) + تصاویر جدید این فیلم

0

فیلم پاچوا : خلاصه داستان و معرفی و بیوگرافی بازیگران این فیلم با اسامی و عکس ها و نقش های هنرپیشه های آن همراه با اسامی عوامل با بازی فحد فَسیل، آنجانا جایاپراکاش، موکِش اینوسِنت  و… در ادامه مطلب میخوانید.

فیلم پاچوا

این فیلم به کارگردانی آخیل ساتیان و تهیه کنندگی سِتو مانارکاد محصول کشور هنوستان در سال ۲۰۲۳ در زانر غانتزی،اجتماعی و خانوادگی است. این فیلم جذاب هندی قرار است برای بار اول از شبکه مایش در تاریخ ۱ تیر ۱۴۰۳ پخش شود.

خلاصه داستان

پاچوآ مرد جوانی است که یک داروخانه را راه اندازی کرده است. مغازه ای که او اجاره کرده، متعلق به مردی به نام ریاض است. روزی ریاض از پاچوآ می خواهد مادرش اوماچی را که در شهر دیگری زندگی می کند، به این شهر بیاورد. پاچوآ به آن شهر رفته و به همراه مادرِ ریاض، سفری را با قطار آغاز می‌کند. در طول مسیر سفر اتفاقات مختلفی رخ می دهد که در نهایت همگی ختم به خیر می‌شوند و مادر ریاض نیز به شهر پسرش می‌رسد…..

خلاصه فیلم پاچوا

اسامی بازیگران فیلم پاچوا

  • فحد فَسیل
  • آنجانا جایاپراکاش
  • موکِش اینوسِنت
  • ابهیرام راداکریشنان
  • و…

فحد فَسیل

او بازیگر و تهیه کننده هندی است که در ۸ آگوست ۱۹۸۲ به دنیا آمد و از سال ۲۰۰۲ فعالیت هنری خود را آغاز کرد. او تحصیلاتش را در رشته فلسفه در دانشگاه میامی گذراند. از جمله افتخارات فهد فاسیل می توان به کسب دو جایزه از سوی جوایز آسیانت و کسب سه جایزه از سوی جوایز فیلم کرالا اشاره کرد.

بازیگران فیلم پاچوا

فحد فَسیل بازیگر نقش اصلی فیلم پاچوا

ابهیرام راداکریشنان

زاده سپتامبر ۱۹۸۵ یک هنرپیشه هندی اهل کرالا است که در فیلم های مالایایی کار می کند. او کار خود را به عنوان دستیار کارگردان آغاز کرد و در سال ۲۰۱۵ با فیلم Chandrettan Evideya به عنوان بازیگر شروع کرد. از ماه می ۲۰۲۳، او در بیش از ۳۰ فیلم مالایایی کار کرده است.

فیلم پاچوا هندی

دیگر عوامل

متاسفانه اطلاعاتی دردسترس نیست

نظرات