تاثیر هدایای تبلیغاتی خاص بر روی بازاریابی

0

رقابت مابین کسب و کارها و شرکت ها با هدف شناخت و آگاهی از برند، تبلیغات و بازاریابی در حال رشد است. صاحبان کسب و کار بهتر است تا روابط سالم خود را با کارمندان، مشتریان و شرکا خود حفظ کنند و همچنین قدر دانی خود را اعلام نمایند. هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص روشی منحصر به فرد و بسیار تاثیر گذار است.

 هدایایا تبلیغاتی خاص

خوشبختانه در حال حاضر ایده های بسیار جالبی برای تولید هدایای تبلیغاتی خاص وجود دارد. این ایده‌های هنری ناب هستند و تمامی نیازها را به راحتی برآورده می‌ سازند. آنها لوکس، کاربردی، خاص و مفید هستند. صاحبان کسب و کار با اهدا این هدایا به مشتریان خود به آنها نشان می دهند که بسیار باارزش هستند. با ما همراه باشید تا در این مطلب بهترین‌های دنیای هدایای تبلیغاتی خلاقانه را به شما معرفی کنیم.

ویژگی های هدایای تبلیغاتی خلاقانه

ما به شما پیشنهاد می کنیم تا طراحی و ساخت پکیج های تبلیغاتی تان به گونه ای باشد که بتواند در چند کلمه کوتاه پیام شما را با گیرنده به اشتراک بگذارد. در این قسمت به چند نمونه از ویژگی های هدایای خلاقانه اشاره خواهیم کرد تا پکیج ها متفاوت به نظر برسند:

سرگرم کننده

سرگرم کردن مخاطبان کاری هیجان انگیز است. پس اگر محصولی به مشتریان خود اهدا کنید که این ویژگی را داشته باشد، آنها لذت بیشتری خواهند برد. بنابراین بهترین کار برای جلب توجه و سرگرم کردن این است که پیامی را بنویسید که احساس کند فقط برای او نوشته شده است.

قدردانی کردن

اغلب افراد دوست دارند تا به نحوی از آنها قدردانی شود. صاحبان کسب و کار با تهیه هدیه مناسب برای تشکر و قدردانی از مخاطبان و مشتریان خود می ‌توانند این پیام را به آن‌ها انتقال دهند که آن‌‌ها برای شما مهم بوده، هستند و خواهند بود. این گونه رفتار تاثیر مثبتی بر روی مخاطبان می گذارد.

سفارشی سازی یا شخصی سازی شده

در صورتی که صاحبان کسب و کار قصد داشته باشند هدایای تبلیغاتی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند بهتر است آنها را شخصی سازی کنند. این کار به این معنی می باشد که آنها نام برند، لوگو و یا هر پیام دیگری را بر روی آنها چاپ کنند،

تا زمانی که این اقلام مورد استفاده مخاطبان و مشتریان قرار می گیرند باعث هر چه بیشتر دیده شدن لوگو و برند تجاری شما خواهد شد.

رویدادها، فرصتی بزرگ هستند

استفاده از هدایای تبلیغاتی خلاقانه در رویدادها می تواند فرصتی بزرگ برای بیشتر دیده شدن کسب و کار شما باشد.

رویدادهایی مانند روز مرد یا زن، روز جهانی کارگر، انواع نمایشگاه‌های بین‌المللی و هر موضوعی که برای کسب و کار شما مهم و حیاتی است.

کاربردی بودن

کاربردی بودن از دیگر ویژگی هایی می باشد که بهتر است محصولات تبلیغاتی داشته باشند، بدین منظور که بتوانند در هر جایی از آنها استفاده کنند و در طی روزمره مورد استفاده قرار گیرند.

انواع هدایای تبلیغاتی خاص

در این قسمت می خواهیم چند نمونه از هدایای تبلیغاتی خاص را که می توانید از آنها برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید، نام ببریم:

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

با پکیجینگ زیبا و طراحی خاص، خودکار تبلیغاتی می تواند جزو هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه دسته بندی شود. برای مثال صاحبین کسب و کار می توانند آرم، برند یا لوگو خود را به صورت ویژه بر روی آنها چاپ کنند تا مورد استقبال مخاطبان قرار گیرند.

ماگ و لیوان تبلیغاتی

ماگ و لیوان نیز از جمله اقلامی هستند که می توانند به صورت خاص به افراد اهدا شوند. برای مثال با چاپ طراحی ها و ایده های خلاقانه بر رویشان می توان آنها را نسبت به لیوان های ساده متفاوت تر نشان داد. همچنین این هدایا بسیار کاربردی می باشند و مشتریان می توانند از آنها در محل کار، منازل و مکان های مختلف دیگر استفاده نمایند.

خودکارهای یوروپن

خودکارها، روان نویس و قلم های مدیریتی یوروپن از جمله هدایای نفیس و لاکچری می باشد. اغلب خودکارهای یوروپن را به دلیل ارزش بالایی که دارند به افراد خاص مانند شرکا و رقبا تجاری، کارمندان، رئسا و غیره اهدا می کنند.

خودکار تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی

با طراحی فلش مموری ها با رنگ های مختلف، اندازه های مختلف و طرح های متنوع از قبیل فلش کارتی می توانید آنها را به صورت خلاقانه و خاص در اختیار مشتریان خود قرار دهید. صاحبان مشاغل می توانند بسته به بودجه ای که دارند ظرفیت های مختلف فلش تبلیغاتی را انتخاب نمایند.

هدایای ساخته شده از مواد خاص

یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانید مشتریان جدید و قدیمی خود را حفظ کنید، هدیه‌ای است که از یک ماده خاص ساخته شده باشد. برای نمونه ما می توانیم لوگوی شما را بر روی متریال خاص، وسایلی از جنس جین، فلز و غیره قرار دهیم. ما همچنین محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست را نیز می توانیم به صاحبان کسب و کار ارائه دهیم.

قیمت و خرید انواع هدیه تبلیغاتی خلاقانه

قیمت و خرید انواع هدایا تبلیغاتی خلاقانه ممکن است به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. برای مثال هزینه آنها بسته به تعداد سفارش، نوع هدیه، کیفیت مواد، بسته بندی، سفارشی سازی شده و دلایلی از این دست متفاوت خواهد بود.

حتماً نیاز است که در خرید هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه، توجه به نقاط فوق را داشته باشید تا بتوانید یک تصمیم با دانش و آگاهی بهتر بگیرید و از هدایایی که بهترین بازده را دارند بهره‌مند شوید. برای اطلاعات بیشتر با گروه تبلیغاتی آراگیفت تماس بگیرید./۳۰۷۰۷۷

شماره: ۰۹۱۲۵۹۵۰۵۰۱

نظرات