بیوگرافی شهاب اسفندیاری کارشناس میزگرد فرهنگی پزشکیان کیست + تصاویر جدید

0

بیوگرافی شهاب اسفندیاری کیست : او متولد سال ١۳۵۶ اصفهان است و او دانش آموخته کارشناسی کارگردانی سینما و کارشناسی‌ارشد سینما از دانشگاه هنر است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی شهاب اسفندیاری بازیگر و همسرش و فرزندانش و آثار و اینستاگرام وی می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی شهاب اسفندیاری

بیوگرافی شهاب اسفندیاری کارشناس میزگرد فرهنگی پزشکیان کیست + تصاویر جدید

او دانش آموخته کارشناسی کارگردانی سینما و کارشناسی‌ارشد سینما از دانشگاه هنر است و مدرک دکتری خود در رشته «نظریه انتقادی و مطالعات فیلم» را از دانشگاه ناتینگهام انگلستان اخذ کرده است.

سوابق

ایشان استادیار دانشکده سینما- تئاتر دانشگاه هنر و از سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ مدیر گروه سینما در این دانشگاه بوده است.کتاب‌های «سینمای مقاومت»، «اکران فیلم خارجی:فرصت‌ها و تهدید‌ها برای سینمای ملی»، «دیده بان» و «دولت‌ها چگونه به سینما کمک می‌کنند؟» از جمله آثاری است که به اهتمام دکتر اسفندیاری، منتشر شده است. ناگفته نماند کتاب «Iranian Cinema and Globalization» که تالیف اوست در انگلستان و آمریکا توسط انتشارات اینتلکت و انتشارات دانشگاه شیکاگو منتشر شده است. ترجمه این کتاب با عنوان «سینمای ملی و جهانی شدن» نیز در ایران منتشر شده است که در سال ۱۳۹۴ برنده جایزه «پژوهش فرهنگی سال» و نامزد جایزه «کتاب سال سینما» شد.

وی اکنون با شروع فرآیند تبلیغات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به عنوان کارشناس میزگرد فرهنگی انتخاب شد همچنین هم اکنون ریاست دانشکده صدا و سیما را برعهده دارد. وی از نیروهای نزدیک به سعید جلیلی است. او در جریان میزگرد فرهنگی دکتر مسعود پزشکیان اشاره ای به اخراج برخی اساتید متخلف به طور مستقیم محمد فاضلی، یکی از مشاوران پزشکیان را خطاب قرار داد و او را به عنوان یک استاد خاطی و متخلف معرفی کرد که از دانشگاه اخراج شده است. این گفته ها با واکنش بسیار شدید و غیرمنطقی فاضلی مواجه و در نهایت به خروج او از سالن میزگرد منجر شد.

شهاب اسفندیاری

همسر شهاب اسفندیاری کیست

متاسفانه از وضعیت تاهل و زندگی شخصی ایشان چیزی در دست نیست.

صفحه اینستاگرام

پیج رسمی و صفحه شخصی این بازیگر عزیز در اینستاگرام با نشانی* در دسترس عموم قرار دارد.

شهاب اسفندیاری کیست

شهاب اسفندیاری کارشناس

همسر شهاب اسفندیاری

آثار شهاب اسفندیاری

اینستاگرام شهاب اسفندیاری

عکس های شهاب اسفندیاری

حواشی شهاب اسفندیاری

جوایز شهاب اسفندیاری

همراه ما باشید

نظرات