زمان پخش و تکرار سریال شرم از شبکه آی فیلم ۱۴۰۳ + ساعت پخش سریال شرم

0

سریال شرم از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال شرم برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این مجموعه جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال شرم از شبکه آی فیلم

این سریال به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری محصول سال ۱۳۹۹ در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است. این مجموعه برای بار اول همان سال ۹۹ پخش شد و مورد توجه قرار گرفت. . این مجموعه توسط سعید فرهادی به نگارش درآمده که پیش از این سریال‌های پریا و تا ثریا، به قلم او جلوی دوربین رفته بود. جالب است بدانید سیروس گرجستانی که یکی از بازیگران اصلی این سریال بود در مدت فیلم‌برداری این سریال بر اثر ایست قلبی درگذشت و سیاوش طهمورث جایگزین وی شد. اکنون قرار است این مجموعه از ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ پخش شود.

از جمله بازیگران می توان به فاطمه گودرزی،ابوالفضل پورعرب،سیروس گرجستانی،نیما نادری،ماهور عفیفی،الهام طهموری،میلاد میرزایی،فریبا متخصص،نسیم ادبی،سید مهرداد ضیایی،امیر امیری،آشا محرابی و… اشاره کرد.

قصه این مجموعه در دو بخش به نمایش گذاشته می‌شود ، بخش اول سریال در سال‌های ۸۸ تا نود به تصویر کشیده شده است و در قالب یک فلاش بک به عقب برده می‌شود و باقی سریال روایت ۱۰ سال بعد یعنی از سال ۹۸ به بعد و زمان حال به تصویر کشیده شده اس، این مجموعه روایتگر زندگی چند خانواده است که هر کدام از شخصیت ‌های آن گرفتاریی ‌های خاص خود را دارند که در نهایت همه با یک نخ تسبیحی به هم وصل می ‌شوند….

سریال شرم

زمان پخش سریال شرم از شبکه آی فیلم

این سریال ۲۶ قسمتی از ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۱۸ و تکرار آن روز بعد ساعت ۲ صبح و ۱۰ از شبکه آی فیلم پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات