دانلود کامل شب آهنگی شیدا خلیق قسمت ۲۰ شباهنگی ۳ +‌فیلم

0

دانلود کامل شب آهنگی شیدا خلیق قسمت ۲۰ شباهنگی ۳ +‌فیلم

شباهنگی شیدا خلیق با سکانس های ویژه و فیلم گفتگو وی در قسمت ۲۰ شب آهنگی ۳، لینک دانلود مستقیم شب آهنگی با حضور شیدا خلیق فصل سوم شب اهنگی قسمت ۲۰ بیستم با اجرای حامد آهنگی بدون سانسور در ادامه در لینک زیر دریافت کنید:

شب آهنگی شیدا خلیق

شب آهنگی شیدا خلیق

روز گذشته قسمت بیستم فصل سوم برنامه شباهنگی با حضور شیدا خلیق منتشر شد که سکانس هایی از این قسمت مورد توجه کاربران قرار گرفته است. شیدا خلیق که دختر نماهید مسلمی بازیگر پیشکسوت است با ازدواج با کیوان ساکت اف اینروزها مشهور شده است در کنار حامد آهنگی لحظات به یاد ماندنی را در شباهنگی برای مخاطبان خلق کردند که در لینک زیر کامل و بدون سانسور تماشا کنید:

دانلود مستقیم شب آهنگی شیدا خلیق

شب آهنگی یک برنامه شاد با اجرای هنرمند محبوب کشورمان حامد آهنگی و با حضور مهمانان معروفی است که اینروزها بسیار پر طرفدار و پر مخاطب شده است و در ایام نوروز ۱۴۰۳ از شبکه نمایش خانگی پخش میشود. شب‌آهنگی همان تاک‌شویی‌ست که انتظارش را دارید. برنامه‌ای با رنگ هیجان و خنده با اجرای حامد آهنگی، و حضور مهمان‌های محبوبی که از دیدن‌شان لذت خواهید برد.
در این برنامه هر هفته یک مهمان ویژه (که از چهره های شناخته شدن در ایران هستند) حضور دارند. و اجرای این برنامه بر عهده حامد آهنگی می باشد. این برنامه از بخش های مختلفی تشکیل شده و به صورت تاک شو می باشد.

زمان پخش شب اهنگی در سال ۱۴۰۳

روز پخش شب آهنگی در سال ۱۴۰۳ دوشنبه شب ها ساعت ۲۰ پخش می شود

بیوگرافی

شیدا خلیق، بازیگر جوان سینما و تئاتر و دانشجوی مقطع کارشناسی دانشگاه هنر، در تهران در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۷۲ متولد شد. مادر شیدا خلیق، ناهید مسلمی، بازیگر پیشکسوت تئاتر و تلویزیون، در تهران در سال ۱۳۳۴ متولد شد و از اوایل دهه ۶۰ به بازیگری مشغول شد.
شیدا خلیق sheida khaligh زاده ۵ خرداد ۱۳۷۲ در شهر تهران است. او در یک خانواده هنرمند متولد شده است مادرش خانم ناهید مسلمی هم در عرصه بازیگری فعال بودند. متاسفانه پدرش عباس خلیق در دی ماه سال ۱۴۰۰ فوت شد.

او تک فرزند خانواده است و خواهر و برادری ندارد. شیدا خلیق از ۸ سالگی به همراه مادرش برای بازی در نمایش تئاتر وارد عرصه هنر شد و به واسطه علاقه اش به هنر در مقطع دانشگاه هم در رشته طراحی صحنه از دانشگاه هنر فارغ التحصیل شد.

همسر شیدا خلیق

شیدا خلیق در اردیبهشت ۱۴۰۳ با کیوان ساکت‌ اف بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر ازدواج کرده است.این زوج هنری در رئالیتی شو شب های مافیا؛ زودیاک حضور داشتند. به تازگی عکس های مراسم نها در فضای مجازی منتشر شده است که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. کیوان ساکت اف فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر است، بعد از اجرا حالا وارد دنیای بازیگری شده است.

شیدا خلیق بازیگر مشهور ایرانی است. این خانم بازیگر دختر ناهید مسلمی دیگر بازیگر مشهور ایرانی است. شیدا خلیق از کودکی در فضای سینما و تلویزیون ایران حضور داشت. این بازیگر با انتشار پستی در اینستاگرام از ازدواجش با کیوان ساکت اف مجری مشهور تلویزیونی خبر داد

از میان مهم‌ترین آثار کارنامه‌ی هنری‌اش می‌توان به فیلم «یه حبه قند» اشاره کرد. این بازیگر جوان ایرانی در عرصه‌های مختلف هنرآفرینی، از صحنه‌ی تئاتر گرفته تا مقابل دوربین سینما و سریال‌های مختلف، به ایفای نقش پرداخته است. خلیق که از کودکی بازیگری را تجربه کرده، در اواخر دهه‌ی هشتاد بازیگری را به‌صورت حرفه‌ای آغاز کرد. او در کنار فعالیت در حرفه‌ی خود، تاکنون در مقام گوینده و راوی کتاب صوتی «ترلان» نیز ظاهر شده است.

نظرات