جدیدترین مدل های مانتو تابستانی زنانه و دخترانه شیک و خاص ۱۴۰۳ + نکات خرید

0

مانتو تابستانی زنانه : برای تابستان باید مانتو خنک با جنس بسیار خوب برای تابستان بپوشیم که زیبا هم باشد. در ادامه همراه حرف تازه باشید تا مدل ها و راهنمای خرید را بدانید. همراه ما باشید.

مانتو تابستانی زنانه

جدیدترین مدل های مانتو تابستانی زنانه و دخترانه شیک و خاص ۱۴۰۳ + نکات خرید

فصل تابستان فصل رنگ های شاد و پر انرژی است باید به این نکته توجه کنیم که رنگهای تیره باعث جذب نور و گرما می‌شوند پس در نتیجه دمای بدن را بالا می‌برند و باعث احساس گرما و تعریق می شوند بنابراین انتخاب مناسبی برای فصل تابستان نیستند در فصل تابستان بهتر است از رنگ‌های روشن مثل کرم ، صورتی ، سفید ، آبی روشن و … استفاده کنیم و رنگ های تیره مثل مشکی ، قهوه ای ، سورمه ای و … را اصلا نپوشید.

مانتو تابستانی

این مانتو ها باید بسیار نازک باشند و فاقد پلی استر و یا این که درصد کمی از آن را داشته باشند خرید مانتوهای با جنس پلاستیکی و یا الیاف شیمیایی اصلا مناسب فصل تابستان نیستند و می توانند به یک عذاب در روزهای تابستانی تبدیل شوند مانتو تابستانی بهتر است از جنس نخ باشد و هوا به راحتی از بین تار و پود آن جابجا شود الیاف پارچه تابستانی بهتر است پنبه‌ای و طبیعی باشد.

مانتو تابستانی دخترانه

انتخاب مانتوهایی با یقه بزرگ در فصل گرما قطعاً شما را اذیت خواهد کرد چون یقه روی گردن شما قرار گرفته باعث تشدید احساس گرما در فصل تابستان می شود پس انتخاب مانتوهای بدون یقه و یا با یقه های کوچک میتواند شما را به انتخاب صحیح ترین مانتو برای تابستان کمک کند.

جنس مانتو تابستانی

نکته مهم : مانتوهای خیلی کوتاه هم، پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می دهد پس سعی کنید از این مانتوها در انتخابتان دوری کنید همچنین مانتوهای کمردار می توانند اندام شما را خوش ترکیب تر نشان دهند. پس می توانید به آن ها هم توجه داشته باشید.

راهنمای خرید مانتو تابستانی

مانتو تابستانی فانتزی

مانتو تابستانی شیک

مدل های مانتو تابستانی

نکات خرید مانتو تابستانی

قیمت مانتو تابستانی

همراه ما باشید

نظرات