بیوگرافی دنیز تفقدی بازیگر تئاتر و همسرش +‌ماجرای ازدواج و عکس

0

بیوگرافی دنیز تفقدی بازیگر تئاتر و همسرش +‌ماجرای ازدواج و عکس

دنیز تفقدی بازیگر تئاتر متولد دهه ۷۰ در تهران می باشد که شایعه ازدواجش با هوتن شکیبا در شبکه های مجازی منتشر شده!! در حالیکه این خبر صحت ندارد. در ادامه با بیوگرافی دنیز تفقدی کیست؟ و عکس و فیلم و سریال های وی را در مجله حرف تازه می خوانید

بیوگرافی دنیز تفقدی بازیگر تئاتر و همسرش +‌ماجرای ازدواج و عکس

بیوگرافی دنیز تفقدی

دنیز تفقدی بازیگر تئاتر متولد دهه ۷۰ در تهران می باشد.

سوابق

وی بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و تاکنون در چند نمایش ایفای نقش کرده است. تفقدی آثار چندان چشمگیری در عرصه هنر و سینما ندارد. اما به مناسبت تولد هوتن شکیبا عکس‌هایی از دنیز تفقدی بازیگر تئاتر در کنار وی در برخی صفحات اجتماعی منتشر شده که منجر به شایعه ازدواج این دو بازیگر با هم شد. در حالیکه این خبر صحت دارد. این شایعه به سرعت در شبکه های اجتماعی ویرال شد و سبب شد تا خانم تفقدی به چهره مشهور تبدیل شود.

دنیز تفقدی کیست

وی در نمایش گوریل پشمالو و من و نبودن … ایفای نقش کرده اما در سینما و تلویزیون فعالیتی نداشته است. نمایش “من” به نویسندگی و کارگردانی سیاوش پاکراه از ۲۴ مهر در تالار مولوی روی صحنه می‌رود. در این اثر نمایشی که فروش بلیت آن از ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۳ مهر در سایت تیوال آغاز شده است، عزاله توده زعیم، امیر شمس، شبنم دادخواه و مصطفی لطیفی‌خواه به ایفای نقش می‌پردازند.

ازدواج دنیز تفقدی و هوتن شکیبا

امیرحسین دوانی مشاور کارگردان و رها جهانشاهی مجری طرح نمایش «من» هستند. دیگر عوامل این اثر نمایشی نیز عبارتند از:

طراح نور: علی کوزه‌گر، طراح لباس: سعیده خان‌بابایی، طراح صدا و موسیقی: دنیز‌تفقدی، طراح گرافیک: مهدی فاتحی، استودیو فا، دستیار و برنامه‌ریز: رضا مرشد، منشی صحنه: نگار حافظ، عکاس: مهدی آشنا، تبلیغات مجازی امیر قالیچی.

در خلاصه داستان نمایش «من» آمده است: فاجعه‌ای پشت درهای بسته در حال رخ دادن است. جریان سیال ذهن شخصیت اصلی به صورتی پراکنده، داده‌هایی را پیش روی تماشاگر نمایان می‌سازد تا بر اساس تأویل او چرایی و چگونگی آنچه از چشمانش پنهان است، عریان شود.

هوتن شکیبا و دنیز تفقدی با هم ازدواج کردند؟!

شایعه ازدواج هوتن شکیبا و “دنیز تفقدی” از ساعاتی پیش در فضای مجازی و چند خبرگزاری کشور منتشر شده که مشخص نیست چرا این شابعات زشت در مورد دو بازیگر بر سر زبان افتاده است. در همین رابطه به مناسبت تولد هوتن شکیبا عکس‌هایی از او در کنار دنیز‌تفقدی بازیگر تئاتر در برخی صفحات اجتماعی منتشر شده که منجر به شایعه ازدواج این دو بازیگر با هم شد. گفته شده که این خبر شایعه‌ای بیش نیست.

نظرات