دانلود قسمت ۷ پدرخوانده ۳ «فصل سوم پدر خوانده قسمت هفتم» نیم‌بهاء و کام

0

دانلود قسمت ۷ پدرخوانده فصل ۳ سوم با حضور سینا رازانی، مریم خدارحمی و حسین رفیعی رقم خورد. در ادامه لینک دانلود پدرخوانده ۳ قسمت ۷ هفتم را با کیفیت های ۴۸۰p ۷۲۰p ، ۱۰۸۰pدر این صفحه تماشا کنند اجرای مسابقه و بازی مهیج و معمایی «پدرخوانده ۳» بر عهده کامبیز دیرباز می باشد.

دانلود قسمت 7 پدرخوانده 3 «فصل سوم پدر خوانده قسمت هفتم» نیم‌بهاء و کامل

لینک دانلود پدرخوانده ۳ قسمت هفتم را با کیفیت های ۴۸۰p ۷۲۰p ، ۱۰۸۰p:

بازیگران قسمت ۷ پدرخوانده ۳

در قسمت هفتم فصل ۳ پدرخوانده، سینا رازانی، مریم خدارحمی و حسین رفیعی و یک بازیگر دیگر که من نمی شناسم حضور داشتند.

پدرخوانده ۳ از اردیبهشت ۱۴۰۳ با بازی امیرحسین رستمی، آرش عدل پرور (AP)، حسین رفیعی، محمد نادری، سینا رازانی، ساغر قناعت، نصرت میرعظیمی، نیما شاهرخ شاهی، شهاب عباسی، مرجان مومنی، زهرا بهروزمنش منتشر شد. این بازی سریال به کارگردانی سعید ابوطالب در ژانر گیم شو و مسابقه ای بود که اجرای آن را کامبیز دیرباز بر رعهده دارد.

پدرخوانده به کارگردانی سعید ابوطالب است که تاکنون دو فصل از آن ساخته شده است. بتازگی پخش پدرخوانده ۳ با سناریوی جدید آغاز شده، فصل سوم رئالیتی‌شو «پدرخوانده» با تغییراتی در قوانین و حذف شخصیت مستقل «جک» همراه بوده و در آن شاهد حضور یک ساید جدید به نام «شرلوک هلمز» هستیم.

رئالیتی‌شو «پدر خوانده» از محصولات اختصاصی پلتفرم «فیلمنت» است که تا کنون دو فصل از آن ساخته شده است. در پاسخ به سوال پدرخوانده ۳ کی میاد باید بگوییم که نخستین قسمت فصل سوم «پدرخوانده» پنجشنبه ششم اردیبهشت از پلتفرم فیلمنت منتشر شد.

بازیگران فصل سوم پدرخوانده امیرحسین رستمی، آرش عدل پرور (AP)، حسین رفیعی، محمد نادری، سینا رازانی، ساغر قناعت، نصرت میرعظیمی، نیما شاهرخ شاهی، شهاب عباسی، مرجان مومنی، زهرا بهروزمنش مافیا را حرفه‌ای‌تر و با کارت‌های جذاب و متفاوتی بازی می‌کنند. در پدرخوانده ۳ شرلوک هولمز شخصیت جدیدی است که اضافه شده است.

قوانین بازی

پدرخوانده در ژانر معمایی به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی سعید ابوطالب و برگرفته از بازی مافیاست و گردانندگی این رئالیتی شو را کامبیز دیرباز بر عهده دارد. در بازی پدر خوانده، ۱۱ بازیکن حضور دارند: ۷ شهروند و ۳ مافیا همراه با یک فرد مستقل که باهم رقابت می‌ کنن

نظرات