بازیگر نقش خدیجه در سریال جاده چالوس کیست + بیوگرافی کامل و تصاویر

0

نقش خدیجه در سریال جاده چالوس : سیما خضرآبادی متولد ۱۱ فروردین ۱۳۶۷ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه سوره می باشد که با تلویزیون فعالیت خود را شروع کرد و حالا در سینما هم حضور دارد.در ادامه به بیوگرافی کامل تر به سیما خضرآبادی بازیگر نقش خدیجه در سریالجاده چالوس خواهیم پرداخت.

نقش خدیجه در سریال جاده چالوس

سیما خضرآبادی متولد ۱۱ فروردین ۱۳۶۷ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه سوره می باشد که با تلویزیون فعالیت خود را شروع کرد و حالا در سینما هم حضور دارد. او بعد از گرفتن دیپلم سال وقتی دانشجوی بازیگری بود با فیلم سینمایی کودک و فرشته در نقش لیلا به عرصه بازیگری آمد و او با سریال وضعیت سفید به شهرت و محبیوبیت رسید.

او در سریال جاده چالوس نقش خدیجه دختر خانوداه را بازی می کند.

گفتگو با سیما خضرآبادی :

با توجه به این که حرفه بازیگری هم اکنون درآمد آن چنانی ندارد، برای آینده برنامه تان چیست؟

خودم به شخصه به غیر از بازیگری به فکر این هستم که یک کافه بزنم و امیدوارم یک روزی بتوانم این کار را انجام بدهم نه به لحاظ مالی بلکه به خاطر علاقه ای که بعد از بازیگری به این حرفه دارم تا اگر یک روزی نتوانم بازی کنم یا بنا به هر دلیلی پیشنهاد نداشتم، مدیریت کافه ای را برعهده داشته باشم.

ورود به این حرفه آن هم بی واسطه چه سختی هایی داشت؟

در دوران کودکی در چند اثر بازی کردم و والدینم برای این که لطمه ای به درسم نخورد اجازه ادامه این حرفه را ندادند و اصلاً به من نمی گفتند، بعدها متوجه شدم آن ها پیشنهادها را به واسطه تحصیل ام رد می کردند. اولین فیلم حرفه ای که بازی کردم در ۱۹ سالگی در فیلم کودک و فرشته بود و از آن جا به صورت جدی فعالیت هنری ام شروع شد.

سیما خضرآبادی در جاده چالوس

همراه ما باشید

نظرات