مدل های جدید کفش کالج مجلسی زنانه برای مهمانی ها و مجالس ۱۴۰۳ + راهنمای خرید

0

کفش کالج مجلسی زنانه : برای مهمانی ها مخصوصا مهمانی های در منزل حتما لازم نیست کفش پاشنه بلند بپوشید می توان کفش کالج شیک و زیبایی پوشید که علاوه بر زیبایی،راحت هم باشد. همراه ما باشید.

کفش کالج مجلسی

مدل های جدید کفش کالج مجلسی زنانه برای مهمانی ها و مجالس ۱۴۰۳ + راهنمای خرید

قبل از خرید کفش، اندازه دقیق پای خود را بدانید. برای این کار می‌توانید از فروشنده کمک بگیرید یا خودتان با استفاده از یک متر نواری اندازه پا را بگیرید.همچنین قالب کفش‌ها می‌تواند متفاوت باشد و برخی برندها قالب بزرگتر یا کوچکتری نسبت به اندازه استاندارد دارند. بنابراین، بهتر است قبل از خرید کفش را امتحان کنید. به طور کلی تر کفشی را انتخاب کنید که فضای کافی برای حرکت انگشتان داشته باشد.

کفش کالج مجلسی زنانه

انواع جنس کفش کالج مجلسی :

کالج کلاسیک : این مدل کالج مناسب استفاده روزمره و رسمی است . جنس آنها را از چرم و یا جیر تولید میکنند و پاشنه ی آن کوتاه است .

کالج اسپرت : در تولید این مدل از جنس پارچه ای استفاده می شود و برای استایل های اسپرت تر مناسب تر هستند اما مناسب فعالیت ورزشی نیستند.

ورنی مجلسی : این مدل به دلیل ظاهر براق و درخشانی که دارد، لوکس بودن را به یک کفش کالج می‌بخشد. به همین دلیل بیشتر مناسب مراسم‌های رسمی است. مدل کالج‌بلژیکی در کنار جنس ورنی می‌تواند یک انتخاب بسیار شیک برای زنان شیک‌پوش در مجلس‌های رسمی باشد.یکی از مزایا جنس ورنی تمیز شدن راحت و سریع آن است که در کنار نگهداری آسان آن، طول عمر استفاده مفید را نیز افزایش می‌دهد. به این معنا که ظاهر و آن درخشش اولیه آن همچنان باقی خواهد ماند.

به پیشنهاد حرف تازه جنس های ورنی را خریداری کنید که ظاهر رسمی تری دارند.

انواع جنس کفش کالج مجلسی

شاید تصور شود که این کفش‌ها فقط برای روزهای تابستانی استفاده می‌شود. این در حالی است که در مهمانی‌ها نیز به دلیل آنکه قرار است ساعات طولانی از کفش استفاده شود، عبور جریان هوا و خنکی از عوامل مهم در انتخاب کفش محسوب می‌شوند. کفش‌های کالج این امکان را فراهم می‌آورند که با جریان یافتن هوا، از عرق کردن جلوگیری کنند.

کفش کالج زنانه

کفش کالج مجلسی شیک

راهنمای خرید کفش کالج مجلسی

مدل های کفش کالج مجلسی

کفش مجلسی زنانه

جنس کفش کالج مجلسی

نکات خرید کفش کالج

همراه ما باشید

نظرات