جدیدترین و خاص ترین تی شرت تابستانه مردانه ویژه تابستان ۱۴۰۳ + نکات مهم خرید

0

تی شرت تابستانه مردانه : برای تابستان درست است که باید تیشرت پوشید اما اینکه چه تیشرت با چه جنس و حتی چه رنگی را بپوشیم را در حرف تازه می توانید بخوانید و ببینید. همراه ما باشید.

تی شرت تابستانه مردانه

جدیدترین و خاص ترین تی شرت تابستانه مردانه ویژه تابستان ۱۴۰۳ + نکات مهم خرید

هیچ وقت تیشرت کوچکتر از سایز خودتان را خریداری نکنید چرا که اگر تنگ باشد باعث می شود که بالاتنه شما تحت فشار قرار بگیرد و ظاهر چندان مطلوب و مناسبی نداشته باشد علاوه بر اینکه در تابستان هم به بدن شما می چسبد و باعث عرق بیشتر می شود. تیشرت خیلی گشاد را هم به هیچ وجه توصیه نمی کنیم چرا که اگر از اندازه بدن و یا سایز شما بزرگتر باشد باعث می‌شود که پارچه لباس روی بدن شما آویزان باشد و نمای چندان خوشایند و جالبی نیز نداشته باشد.

تی شرت مردانه تابستانی

رنگ های زیادی در تولید تی شرت وجود دارد و شما باید بسته به سلیقه و رنگ پوست خود یکی را استفاده کنید مثلا آقایان با پوست روشن بهتر است از رنگ های تیره استفاده کننند و آقایان با پوست تیره بهتر است رنگ های روشن را بپوشند اما به طور کلی امروزه رنگ های روشن بسیار مد شده مانند کرم و سفید.

تیشرت تابستانه مردانه

تیشرت های تابستانه دارای یقه هفت، ایستاده، گرد  هستد:

حرف تازه پیشنهاد می دهد افرادی که بالاتنه ظریفی دارند تیشرت یقه گرد استفاده کنند. ورزشکاران و بدنسازان معمولاً تیشرت هایی با یقه گرد می پوشند.

یقه هفت از دیگر یقه هایی است و برای کسانی که هیکل درشتی دارند و یا بالاترین آنها بزرگ است پیشنهاد نمی‌شود. چرا که گردن این دسته از افراد را کشیده تر از حالت طبیعی خود نشان می‌دهد.

آن دسته از افرادی هم که شانه های افتاده دارند و یا فاصله شانه‌های آنها از یکدیگر زیاد است بهترین تیشرت برای آنها یقه ایستاده است. چرا که این نوع از تیشرت ها آنها را خوش اندام تر نشان می دهند.

تیشرت مردانه

مدل های تی شرت مردانه

تی شرت مردانه شیک

راهنمای خرید تی شرت مردانه تابستانه

نکات خرید تیشرت مردانه

تیشرت مردانه خاص

قیمت تی شرت مردانه تابستانه

همراه ما باشید

نظرات