جدیدترین مدل های تی شرت مجلسی زنانه برای مهمان ها ویژه ۱۴۰۳ + راهنمای خرید

0

تی شرت مجلسی زنانه : خانم ها برای مهمانی ها حتما نباید پیراهن بپوشند در واقع می شود با تی شرت هم تیپ و استایل زیبایی زد و خاص بود. در ادامه همراه حرف تازه باشید.

تی شرت مجلسی زنانه

جدیدترین مدل های تی شرت مجلسی زنانه برای مهمان ها ویژه ۱۴۰۳ + راهنمای خرید

اولین نکته توجه به جنس پارچه است. این اجناس به صورت نخ، پنبه، پلی استر، ویسکوز، ریون، تریکو، کش و دیگر موارد بوده که استفاده از هر جنس با توجه به فصل بهتر است که انتخاب شود. برای مثال جنس پارچه مناسب در تابستان نخی بوده  برای فصل زمستان نیز تیشرت‌های پنبه‌ای و ضخیم بهترین انتخاب است.

مدل های تی شرت مجلسی زنانه

انواع تی شرت مجلسی :

ساده :

یکی از ملاک های خرید اینکه یک تیشرت ساده باشد یعنی ساده و بدون طرح باشد و یا اینکه تیشرت تک رنگ باشد. به طور کلی تیشرت ساده و بدون طرح و حتی بدون نگین . البته تنوع رنگی این تیشرت ها زیاد است.

طرح دار :

همانطور که از نامش مشخص است طرح دار است با تنوع طرحی فراوان مثلا عکس گل،عکس های کارتونی،نقاشی های معروف یا حتی وجود نگین و بند و یا هرچیزی که لباس را از سادگی در بیاورد.

انواع تی شرت مجلسی

انواع یقه تیشرت زنانه :

یقه هفت: این مدل دقیقا شبیه ۷ عددی است و از مدل هایی است که زیبایی خاصی دارد و به همه می آید منتها مقدار بازبودن آن اختیاری و کاملا سلیقه ای است.

اسکوپ: این مدل یقه استخوان های ترقوه را به زیبایی هرچه تمام تر نمایش میدهد البته برای افرادی که دارای شانه های پهن و صورت گرد هستند مناسب نیست.

قایقی: این مدل یقه نیز شبیه یقه اسکوپی است. برعکس مدل قبل این مدل برای افرادی که صورت کشیده تری دارند و لاغر اند مناسب نیست.

خشتی: این مدل یقه ها بیشتر در دوخت لباس های مجلسی به کار برده می شود. با این حال اگر دوستدار این مدل یقه هستید می تواند در خرید بهترین مدل تی شرت زنانه این مدل یقه را لحاظ کنید.

گرد: مدل کلاسیک یقه ها که طرفداران زیادی نیز دارد. این مدل برای افرادی که نمی خواهند خط سینه آنها مشخص باشد مناسب است. در ضمن این مدل باعث می شود گردن کوتاه تر و سینه ها برجسته تر به نظر برسند.

انواع یقه تیشرت زنانه

تیشرت مجلسی زنانه شیک

تیشرت زنانه

راهنمای خرید تی شرت مجلسی زنانه

تیشرت زنانه خاص

تی شرت زنانه طرح دار

تیشرت زنانه ساده

همراه ما باشید

نظرات