دکتر فربد امامی یگانه فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته

0

دکتر فربد امامی یگانه فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته از دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران است. در یک جست و جوی ساده می توان نام دکتر فربد امامی یگانه را در لیست بهترین جراحان چاقی ایران مشاهده کرد. دکتر امامی اسلیو معده، انواع بای پس، باندینگ معده، بالن معده، پلیسه معده و بوتاکس معده را برای درمان بیماران مختلف به کار می گیرد. در ادامه مطلب به لزوم انجام جراحی چاقی توسط فوق تخصص لاپاراسکوپی و جراحی چاقی خواهیم پرداخت.

فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته

جراحی چاقی

دکتر فربد امامی یگانه فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته و عضو فعال انجمن جراحان درون بین (لاپاراسکوپی) ایران است. ایشان متخصص در انجام جراحی های چاقی بوده و پس از بررسی دقیق پزشکی، مفید ترین و محتاطانه ترین تکنیک را برای درمان بیماران انتخاب می کند. جراحی های چاقی از جمله اسلیو و بای پس معده اگر به درستی انتخاب شوند، می توانند:

  • وزن را به مقدار ایده آل برسانند و مقاومت بدن در برابر کاهش وزن را از بین ببرند،
  • خطر مرگ و ابتلا به بیماری های زمینه ای در اثر اضافه وزن را کاهش دهند،
  • بیماری های همراه چاقی از جمله مشکلات مفصلی، انواع سرطان، دیابت نوع دو، فشار خون بالا، سکته های قلبی و مغزی و غیره را بهبود بخشند،
  • دوز داروهای مصرفی بیماران را کاهش دهند،
  • کیفیت زندگی شخصی و اجتماعی بیماران را بهبود بخشند و بر اعتماد به نفس آن ها بیفزایند.

بر اساس معیار های جدید IFSO و ASMBS، جراحی های چاقی تنها در افراد بین ۱۸ تا ۶۵ سال با BMI بالاتر از ۳۵ انجام می شوند. ابتلا به بیماری های قلبی، صرع و سایر مشکلات پزشکی کنترل نشده و اعتیاد به الکل و مواد مخدر، مانع از انجام این جراحی ها می شوند.

درصد موفقیت جراحی چاقی

دکتر فربد امامی یگانه فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته معتقد است، موفقیت در جراحی های چاقی تنها وابسته به انتخاب بهترین جراح نیست. انجام جراحی توسط فلوشیپ فوق تخصصی جراحی های چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته و سایر جراحانی که توسط انجمن جراحان در.ن بین ایران تایید شده باشند می تواند ریسک ابتلا به عوارض جانبی را کم کند. در هر حال می توان گفت موفقیت این جراحی در گروی پایبندی بیمار به مراقبت های بعد از آن است.

دکتر فربد امامی یگانه رمز موفقیت جراحی های چاقی را در ترک عادات غذایی گذشته مانند ریزه خواری و پرخوری می داند. در افراد مبتلا به پرخوری کنترل نشده، اغلب جراحی اسلیو معده و در افراد مبتلا به ریزه خواری کنترل نشده، جراحی بای پس معده انجام می شود. لازم به ذکر است که درصد موفقیت جراحی اسلیو معده در افرادی که اضافه وزن بالاتر از ۵۰ کیلوگرم دارند، بسیار کم است. در نتیجه در این افراد از روش بای پس یا ترکیب آن با اسلیو معده استفاده می شود. تشخیص بهترین تکنیک برای درمان بیمار بر عهده فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته است.

فوق تخصص جراحی چاقی

لزوم انجام جراحی های چاقی توسط فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته

جراحی های چاقی توسط فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته با کمترین میزان تهاجم انجام می شوند. فلوشیپ های فوق تخصصی جراحی های چاقی از تخصص، تجربه و سطح علمی کافی در این حوزه برخوردار هستند. دکتر فربد امامی یگانه، متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی های چاقی است. ایشان با گذراندن دوره دو ساله فلوشیپ جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته، بر تمامی تکنیک های این جراحی ها به صورت علمی و عملی تسلط یافته است. به کارگیری به روزترین تکنیک های جراحی چاقی و شناسایی و کنترل فوری عوارض احتمالی در حین و بعد از جراحی، از مهم ترین خدمات فلوشیپ های فوق تخصصی در حوزه چاقی هستند.

بر اساس آمار منتشر شده، بیمارانی که توسط فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته عمل می شوند، عوارض جانبی کمتری را تجربه می کنند. تلاش بیماران برای یافتن بهترین فوق تخصص در جراحی های چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته، موفقیت آن ها در مسیر کاهش وزن را تضمین می کند. جراحی های چاقی بعضا توسط جراحان محترم عمومی با هزینه های کمتر نیز انجام می شوند. اسلیو و بای پس معده از جمله جراحی های تخصصی و پیچیده ای هستند که باید توسط فوق تخصص مربوطه انجام شوند. در غیر این صورت ریسک ابتلا به عوارض جانبی یا شکست جراحی بسیار بالا خواهد بود.

جراحی چاقی

رویکرد درمانی دکتر فربد امامی یگانه

نام دکتر فربد امامی یگانه در میان اسامی آورده شده در لیست “بهترین دکتر اسلیو معده تهران” به چشم می خورد. ایشان به عنوان عضو رسمی فدراسیون بین المللی جراحان چاقی (IFSO) و عضو رسمی انجمن جراحان درون بین ایران و آمریکا(ASMBS)، همواره سعی بر یافتن علت اصلی اضافه وزن و رفع آن به کمک بهترین رویکرد درمانی دارد. رویکرد درمانی که دکتر فربد امامی یگانه فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته برای درمان بیماران خود به کار می گیرد، متفاوت است. رویکرد درمانی ایشان می تواند شامل دارو درمانی، رژیم درمانی، ورزش، روان درمانی، جراحی و غیره باشد. پرونده پزشکی هر بیمار و سوابق کاهش وزن او به طور اختصاصی مورد بررسی قرار می گیرد و بهترین رویکرد درمانی برای هر بیمار پیشنهاد می شود.

دکتر فربد امامی یگانه فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته، هرگز یک رویکرد درمانی واحد را برای درمان همه بیماران به کار نمی گیرد. دکتر فربد امامی یگانه به عنوان عضو رسمی جامعه جراحان چاقی متابولیک در آمریکا (ASMBS)، بر تمامی تکنیک های جراحی چاقی مسلط بوده و موثر ترین روش را با توجه به شرایط بیمار بر می گزیند.

مراجعه به فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته

به جای آنکه اسیر تبلیغات شوید، میزان تخصص، تجربه و دانش جراح منتخب خود را مورد ارزیابی قرار دهید. برای اطمینان از تخصص جراح می توانید مهر، سرنسخه، مجوز و پروانه مطب را بررسی کنید. همچنین می توانید حضور جراح منتخب خود در فضای مجازی را بررسی نمایید. از تعداد جراحی های چاقی انجام شده و میزان رضایت بیماران جراح منتخب خود اطلاع پیدا کنید. برای بررسی میزان پاسخگویی جراح نسبت به بیماران، لازم است وقت مشاوره حضوری دریافت نمایید. در جلسه حضوری سعی کنید پاسخ پرسش هایتان را از جراح منتخب خود دریافت کنید.البته برخی از متخصصان محترم جراحی عهمومی هم از نظر انجمن جراحان درون بین ایران تایید شده هستند که این مورد را باید خودتان از این انجمن جویا شوید.

دریافت نوبت مشاوره جراحی چاقی از دکتر فربد امامی یگانه

برای دریافت نوبت مشاوره جراحی چاقی از دکتر فربد امامی یگانه می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت رسمی ایشان اقدام نمایید. در سامانه اینترنتی دکتر امامی یگانه امکان تکمیل و ارسال فرم دریافت مشاوره نیز میسر شده است./۳۰۴۳۴۵

نظرات