کد فعالسازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول برای انتخابات ۱۴۰۳

0

کد فعالسازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول برای انتخابات ۱۴۰۳

هدیه همراه اول برای انتخابات ۱۴۰۳ : بسته اینترنت رایگان ۲۰ گیگ یک ماهه برای تمام مشترکان خطوط دائمی و اعتباری ویژه پیام‌رسان‌های منتخب داخلی به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ فعال می‌شود.

کد فعالسازی 20 گیگ اینترنت رایگان همراه اول برای انتخابات 1403

کد فعال سازی بسته اینترنت رایگان همراه اول انتخابات ۱۴۰۳ با شماره‌گیری #۶۷۳*۱۰۰* قابل دریافت و تا یک ماه قابل استفاده است. این اپراتور برای تمام مشترکان خود به مناسبت انتخابات اینترنت رایگان در نظر گرفته است.

به گزارش سازمان تنظیم مقررات رادیویی،بسته اینترنت رایگان ۲۰ گیگابایت یک ماهه برای تمام مشترکان خطوط دائمی و اعتباری ویژه پیام‌رسان‌های منتخب داخلی به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری فعال می‌شود.

این بسته برای پیام‌رسان‌های ایتا، روبیکا، ویراستی، سروش، گپ، آی‌گپ، بله، تلوبیون با شماره‌گیری #۶۷۳*۱۰۰* قابل دریافت و تا یک ماه قابل استفاده است. این بسته فاقد تمدید خودکار است.
همچنین مشترکین دائمی همراه اول اگر تاکنون سیم‌کارت خود را با سیم‌کارت نسل ۴ و ۴٫۵ (یوسیم) تعویض نکرده باشند، می‌توانند برای این کار به یکی از مراکز فروش و خدمات حضوری همراه اول در سراسر کشور مراجعه نمایند یا این که به‌صورت غیرحضوری از سرویس همراه یار (سرویس خدمات در محل همراه اول) استفاده کنند. هدیه این تعویض، ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول برای مشترکین دائمی و ۱۵ گیگ اینترنت رایگان همراه اول برای مشترکین اعتباری خواهد بود. برای استعلام نسل سیم‌کارت، این کد دستوری را شماره‌گیری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض سیم‎‌کارت به یوسیم و دریافت اینترنت هدیه همراه اول بر روی “خرید کنید” کلیک نمایید.

نظرات