شرایط جدید ثبت نام مدارس شاهد برای سال ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴؛ زمان و سایت ثبت نام

0

شرایط جدید ثبت نام مدارس شاهد برای سال ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴؛ زمان و سایت ثبت نام

دانش‌ آموزان مجاز به ثبت نام در مدارس شاهد پایه هفتم و دهم

با توجه به برنامه زمانی ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم (دوره اول متوسطه) و دهم برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴، والدینی که علاقه مند به ثبت نام فرزندان خود در مدارس شاهد هستند می توانند از روز دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ با مراجعه به سایت مای مدیو، اقدام به تکمیل فرم پیش ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ نمایند.

حرف تازه- پیش ثبت نام دانش آموزان پایه‌ هفتم متوسطه اول برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ از روز ۲۱ خرداد ماه ۱۴۰۳ آغاز و تا ۱۲ تیرماه ادامه دارد. همچنین دانش آموزان پایه‌ دهم متوسطه دوم از تاریخ ۱ تیرماه تا ۲۰ تیرماه می‌توانند با مراجعه به سایت مای مدیو نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دانش آموزان با ورود به پنجره واحد خدمات آموزش و پرورش می‌توانند با وارد کردن اطلاعات هویتی خود برای پیش ثبت نام  مدارس شاهد اقدام نمایند.

شرایط جدید ثبت نام مدارس شاهد برای سال تحصیلی 1403 - 1404؛ زمان و سایت ثبت نام

سایت ثبت نام مدارس شاهد

مدیرکل امور شاهد وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه پیش ثبت‌نام مدارس شاهد پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از فردا ۲۱ خردادماه آغاز و تا دهم تیرماه انجام می‌شود گفت: دانش‌آموزان می‌توانند به صورت الکترونیکی در سراسر کشور از طریق اتصال به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند ثبت‌نام خود را انجام دهند.

زهرا پناهی روا در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه پیش ثبت‌نام مدارس شاهد پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از ۲۱ خرداد تا دهم تیرماه و پایه دهم (دوره دوم متوسطه) از اول تیر تا ۲۰ تیر انجام خواهد شد گفت: زمان پیش ثبت‌نام دانش‌آموزان در میان پایه‌های مدارس شاهد در کلیه دوره‌های تحصیلی از اول تا پانزدهم مردادماه است.

وی با بیان اینکه پیش ثبت‌نام به صورت الکترونیکی در سراسر کشور از طریق درگاه my.medu.ir و اتصال به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند انجام می‌شود افزود: پس از اتمام این زمان‌بندی‌ها، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده باشند، با اطلاع‌رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت، برای ارائه مدارک و تکمیل ثبت‌نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد و اولیاء از حضور در مدرسه جهت پیش ثبت‌نام جدا خودداری کنند.

مدیرکل امور شاهد وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با توجه به اهداف طرح پراکنده شاهد و اولویت فرزندان طرح شاهد در استفاده از فوق برنامه‌ها، فضا و امکانات آموزشی و پرورشی مدارس شاهد، ستادهای اجرایی شاهد استان، شهرستان، مناطق و نواحی با هماهنگی‌های لازم از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران، شرایط ثبت‌نام و ادامه تحصیل دانش‌آموزان طرح شاهد را فراهم می‌کنند ادامه داد: سنجش آغازین برگزاری کلاس‌های پیش‌نیاز و مهارت‌آموزی و … در تمامی دوره‌های تحصیلی براساس ضوابط مندرج در شیوه‌نامه برنامه هفتگی مدارس شاهد از جمله مواردی است که مدیران مدارس شاهد بر آن اهتمام خواهند داشت.

سایت ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم سال تحصیلی 1403 و 1404

زمان ثبت نام دانش‌آموزان میان پایه

ثبت نام دانش‌آموزان میان پایه نیز از اول مردادماه ۱۴۰۳ آغاز خواهد شد و دانش آموزان تا ۱۰ مرداد مهلت ثبت نام دارند.

آدرس سایت پیش ثبت نام الکترونیکی مــدارس شــاهـــد

my.medu.ir

مدارک لازم:

  • موبایل به نام والدین
  • شناسنامه والدین
  • شناسنامه فرزند + یک قطعه عکس پرسنلی فرزند
  • شناسه قبض برق محل سکونت
  • کدپستی محل سکونت
  • در صورت مستاجر بودن کدملی مالک
    * برای مدرسه شاهد هر مدرکی برای امتیاز دارید باید آن مدارک را به همراه بیاورید. برای مثال چنانچه حافظ قرآن می باشید مدرکی جهت ارائه به سامانه باید همراه داشته باشید.

شرایط :

▫️فرزند شهید
▫️فرزند جانباز ۷۰ درصد و بالاتر
▫️فرزند آزاده
▫️فرزند جانباز ۵۰ تا ۶۹ درصد
▫️فرزند جانباز ۲۵ تا ۴۹ درصد
▫️دانش‌آموز جانباز
▫️فرزند جانباز تا ۲۵ درصد
▫️خواهر و برادر شهید یا جانباز ۷۰ درصد و بالاتر
▫️نوه شهید یا نوه جانباز ۷۰ درصد و بالاتر
▫️فرزند جهادگر بسیجی و یا جبهه مقاومت
▫️فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه
▫️نوه آزاده
▫️نوه جانباز با هر درصدی
▫️سلاله (نتیجه) شهید
▫️فرزند همسر شهید یا جانباز ۷۰درصد به بالا
▫️نوه رزمنده
▫️خواهرزاده و برادرزاده شهید یا جانباز ۷۰ درصد به بالا
▫️حافظان قرآن کریم
▫️حائزین رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه حفظ، مفاهیم، قرائت قرآن و نهج‌البلاغه آموزش و پرورش در سطح منطقه‌ای، استانی، کشوری و بین‌المللی.
▫️حائزین رتبه اول تا سوم در مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی دانش‌آموزان منطقه‌ای، استانی، کشوری و بین‌المللی
▫️فرزند کارمندان رسمی و پیمانی آموزش و پرورش و بنیاد شهید.
▫️فرزند یا نوه خیر مدرسه‌ساز

نظرات