زمان پخش سریال جاده چالوس از شبکه آی فیلم ۱۴۰۳ + ساعت پخش سریال جاده چالوس

0

سریال جاده چالوس از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال جاده چالوس برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این مجموعه جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال جاده چالوس از شبکه آی فیلم

این سریال به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندی علیرضا داوری محصول سال ۱۳۹۲ در زانر اجتماعی،خانوادگی و آموزنده است. این مجموعه بار اول سال ۹۳ از شبکه پنج تهران پخش شد و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد. خواننده تیتراژ سریال جاده چالوس رضا یزدانی است که برای اولین بار کلیپ تصویری آن از تلویزیون در پاییز ۱۳۹۳ پخش شد و باعث شهرت این سریال هم شد. اکنون قرار است مجدد از شبکه آی فیلم از ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ از شبکه آی فیلم پخش شود.در ادامه همراه ما باشید.

از جمله هنرمندان سریال می توان به بیژن امکانیان،فاطمه گودرزی،محمد شیری ،سیروس گرجستانی ،نیما شاهرخ شاهی ،علیرام نورایی،حدیت فولادوند،شهروز ابراهیمی،سیما خضرآبادی و…. می توان اشاره کرد.

در خلاصه سریال آمده مرد ثروتمندی در آستانه ورشکستگی هست و به خاطر هزینه‌های بالای خانواده خود نمی‌تواند کار خود را پیش ببرد در همین زمان یک رستوران متروکه در شمال کشور به عنوان ارث به همسر این مرد می‌رسد. محبوبه همسرش خانواده را راضی به رفتن به شمال و اداره این رستوران برای سر و سامان دادن دوباره به زندگیشان می‌کند و…

به طور کلی این سریال بسیار آموزنده و اخلاقی است و همچنین روابط خوب خانواده و همکاری را به زیبایی نشان می دهد.

سریال جاده چالوس

زمان پخش و تکرار سریال جاده چالوس از شبکه آی فیلم

این سریال ۲۶ قسمتی قرار است از چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۱۶ و تکرار آن ساعت ۱۲شب و ۸ صبح روز بعد از شبکه آی فیلم پخش شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این مجموعه جذاب و به یاد ماندنی لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات